Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Porównanie Volvo S90 i Volvo S80 | Autogala Volvo

Porównanie Volvo S90 i Volvo S80 | Autogala VolvoPorównanie Volvo S90 i Volvo S80 pokazuje podobieństwa i różnice pomiędzy dwoma topowymi limuzynami marki Volvo.

#volvos90 #volvos80 #volvos90vsvolvos80

Zarówno Volvo S90, jak i Volvo S80 to najwyższa półka w klasie limuzyn szwedzkiej marki. Zobacz, jak nowy model S90 wypada na tle bardzo cenionego wśród użytkowników Volvo modelu S80. W filmie pokazujemy, jak nowe technologie wprowadzone w Volvo S90 wpływają na poprawę komfortu i bezpieczeństwa podróżowania. Niemniej nie można zapominać o tym, że Volvo S80 to również auto bardzo bezpieczne i luksusowe.

Więcej o wszystkich modelach Volvo możesz się dowiedzieć z naszej strony internetowej: https://autogala.volvocars-partner.pl/
Sprawdzisz tam najnowsze oferty, zrobisz konfigurację wybranego modelu, znajdziesz informacje o naszej firmie.
Możesz nas także odwiedzić na Facebooku i Instagramie – jesteśmy tam bardzo aktywni, codziennie nowe, interesujące treści i piękne zdjęcia.

A co tydzień na naszym kanale nowy film z porównaniami, testami i poradami. Nie przegap!

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

20 thoughts on “Porównanie Volvo S90 i Volvo S80 | Autogala Volvo

  1. Niby bezpieczeństwo ponad wszystko… a dorzucają tablet na środku, tak by aby zmienić głupią stację radiową.. trzeba patrzeć na ekran zamiast na drogę… dla mnie niestety nowe Volviacze to kupa właśnie przez te 2 tablety. Już nie tylko UE ale sami producenci zabijają motoryzacje robiąc konsole na kółkach..

  2. Nie jest tak, że s80 gorzej przyspieszała jakoby diesle były starsze. Drive-e jest w Volvo od 2013. S80 można było kupić w tym samym D4, co s90. Z 8-stopniowym automatem. W pakiecie z polester ma dokładnie takie same osiągi, co s90. Silnik bardzo fajny, dynamiczny i oszczędny. W V70 woził mnie wspaniale, ale do dzisiejszych czasów nie przystaje. Za 120 tyś. można kupić camry w hybrydzie, która rozpędza się w 8,0 sekund do setki. Nie śmierdzi, nie klekocze i nie trzęsie…

  3. Kobieta reklamuje na siłę… Piękne tylne światła w volvo s90 🤨
    Może i wygląda nowocześniej, ale całokształt, spójność sylwetki wypada zdecydowanie na korzyść s80 👍

  4. Miałem okazję jeździć S90 d4 momentum czyli tzw. "bida edyszyn", ale i tak byłem pod wrażeniem komfortu jazdy oraz elastyczności tego silnika. Naprawdę przyjemne auto do codziennej jazdy.

    PS. dla tych komentujących o ograniczeniu do 180km/h, serio potrzebujecie jeździć po Polsce z takimi prędkościami ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!