Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
BMW M5 CS, czyli do wyrzygania jeden krok (TEST PL 4K) | CaroSeria

BMW M5 CS, czyli do wyrzygania jeden krok (TEST PL 4K) | CaroSeria850 000 złotych. 635 koni mechanicznych. 750 niutonometrów. 10,5 sekundy do 200 km/h. Maksymalnie 305 km/h. Tryb driftu. Kubełkowe fotele z karbonu. Ceramiczne hamulce. A to wszystko w rodzinnym sedanie, mieszczącym 530 litrów bagażu i  cztery osoby. I ponoć potrafi nie tylko zawieźć je szybko i bezpiecznie nad morze, ale także dać im mnóstwo frajdy na torze. Postanowiliśmy to sprawdzić. Po swojemu. Na torze Silesia Ring. Ze specjalnymi gośćmi na pokładzie. Nie wszyscy wytrzymali do końca…

PS:  Jeżeli podoba się wam koszulka z karty tytułowej filmu o M5 CS, to wpadajcie po nią na https://silesiaring.pl/kategoria-produktu/gadzety

Jak mówi Bożenka, to nie jest t-shirt dla każdego. Bo jest drogi. I dobrze wykonany. I Bożena sama go szyła w przerwach między podpieraniem drzwi krzesłem (żeby wiedzieć o co chodzi, trzeba obejrzeć materiał). Kto zamówi, niech wrzuca foto na instagrama z oznaczeniem @silesiaring_pl.

@CaroSeria #bmwm5cs #testbmw

🔥🔥🔥
Subskrybuj mój kanał jednym kliknięciem 👇✌
https://www.youtube.com/caroseria/?sub_confirmation=1

Info o nowym teście zawsze tutaj: https://www.instagram.com/lukaszbak_caroseria

CaroSeria: Klepiemy o samochodach. Ale tylko o takich, które budzą w nas jakieś emocje. Albo przynajmniej są kontrowersyjne. Nieoczywiste. Rzadkie. Jakieś. Czasami na wesoło, innym razem poważniej, ale zawsze szczerze i uczciwie. Nowe auto wjeżdża na kanał w każdy piątek. Raczej później, niż wcześniej.

„Powered by VREDESTEIN”

Program zawiera lokowanie produktu.

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

41 thoughts on “BMW M5 CS, czyli do wyrzygania jeden krok (TEST PL 4K) | CaroSeria

 1. Są sale weselne, sale szpitalne i my też mamy swoje SALE. Wszystkie ciuchy marki https://autonomya.pl taniej o 35 proc. Świetna bluza wychodzi 162 zł, oryginalny t-shirt z kieszonką tylko 78 zł. Wykonane od A do Z w Polsce, super bawełna, niezniszczalne nadruki z motywami moto. Składacie zamówienie i wpisujecie kod SALE35, rabat naliczy się automatycznie.

 2. olejesz moj koment ale coz….przylukalem troche odcinkow i nawet juz zaczelem Cie lubic do momentu…no wlasnie do momentu skrytykowania pasazera i jeszcze ten teks ze kobiety sa….USIADZ TY NA TYLNIM TABORECIE W TYM MONSTRU A ZOBACZYMY ILE UJEDZIESZ I JAK DALEKO MBEZ SPAWOWIANIA ….QRWA CWANIAK….

 3. Kiedyś zabrałem moją połówkę na lightowy rejsik do Chorwacji. Bardzo chciała dzielić ze mną i dziećmi nasze pasje 🤪. Troszkę, zaledwie przez 4-5 godzin, płynęliśmy po nieco wyboistym.
  Teraz dzielimy nasze pasje oddzielnie. Jednak nie ma nic za darmo. W tym roku była plaża…

 4. super odcinek a wszyscy co śmieszkują z gościa który wysiadł prawda jest taka, że inne są odczucia gdy prowadzisz auto na torze dynamicznie a inne jak jesteś pasażerem, sprawdzone kilka razy 😀

 5. Dlaczego tak dużo typków w Polsce jeździ starymi, gównianymi BMW (ponad 10 a nawet 15) i podniecają się, że to fajne samochody?
  Przecież to tanie złomy, które mądry człowiek jest w stanie sobie kupić za mniej niż 1 pensje, ale tego nie robi, bo nie chce mieć łatki "jestem dresem sebixem debilem".
  Szlajają się po mieście, nie mają inteligentnych zainteresowań w tych swoich parszywych złomach. Oby stare bmw-wy wybuchły, poszły w pył, tam miejsce tych gówien.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!