Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Peugeot 407 Coupe - Zmiana kierownicy (instrukcja z napisami) + PP2000

Peugeot 407 Coupe – Zmiana kierownicy (instrukcja z napisami) + PP2000Filmik instruktażowy jak krok po kroku wymienić / ściągnąć samodzielnie kierownice w samochodzie Peugeot 407 Sedan / SW / Coupe
Dodatkowo instrukcja jak wykodować jeden ładunek Airbag w programie Peugeot Planet 2000 żeby nie pokazywało błędu poduszki po zmianie kierownicy na inną niż z modelu 407.
Zmiana kierownicy na bardziej sportową z modelu RCZ R.

Potrzebne narzędzia:
– Klucz Torx T50
– Śrubokręt Torx T20 lub coś podobnego z płaskim zakończeniem
– Śrubokręt płaski
– ok 10min wolnego czasu 😉
– Jeżeli montujemy inną kierownice niż były montowane pierwotnie w modelu 407 musimy się zaopatrzyć w interface diagnostyczny

Film ma charakter instruktażowy. Nie odpowiadam za ewentualne szkody. Robisz to na własną odpowiedzialność.

Rozdziały
0:00 Intro
0:14 Removing the old steering wheel
5:13 Installing a new steering wheel
9:00 Showtime
10:00 Connecting the PP2000
11:41 Test drive

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

3 thoughts on “Peugeot 407 Coupe – Zmiana kierownicy (instrukcja z napisami) + PP2000

  1. Ostatnio właśnie zastanawiałem się z jakiego modelu możnaby przełożyć kierownice bo ta oryginalana jest nieco dla mnie archaiczna a tu jak na dłoni profesjonalny poradnik . Super robota !

Dodaj komentarz

Zadzwoń!