Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Test AUDI RS6 PL + ENG: motocaina.pl / kasiafrendl.pl

Test AUDI RS6 PL + ENG: motocaina.pl / kasiafrendl.plKasia Frendl, dziennikarka motoryzacyjna Motocaina.pl, zabrała Audi RS6 na krótką przejażdżkę – jakie są jej wrażenia z jazdy?

Kasię Frendl ubrały marki Colorshake (bluzka) i Esprit (spodnie) / Moschino (buty), biżuteria: Dita Zimmerman / zegarek: Audi / makijaż: Givenchy

Śledź Motocaina.pl na:
You Tube: https://www.youtube.com/user/motocaina
Facebook: https://www.facebook.com/motocaina
Instagram: https://www.instagram.com/motocaina/

oraz kasiafrendl.pl na :
https://www.facebook.com/kasiafrendl
https://www.instagram.com/kasiafrendl.pl

playlista kasiafrendl.pl na You Tube

https://www.youtube.com/watch?v=BKMnGySH9HA&list=PLrfwNAwvO1Q0T9FkzbR3e0rgyXoX18Z5L

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

11 thoughts on “Test AUDI RS6 PL + ENG: motocaina.pl / kasiafrendl.pl

  1. Jaki jest sens tego auta nie kumam. Jak ktos chce szalec to sobie kupic cos RWD jakas bete mke a jak chce wozic dzieci I bagaze to passata w kombii w gnoju. Szybka jazda z dzieciakami konczy sie efektownym pamawiem na fotelach… ktos kto ma dzieci chyba wie co mam namysli? 🙂 Jaki rodzic bedzie tez gnal 250km/h z dziecmi na pokladzie…chyba idiota.

  2. wydać 800 tys i mieć audi… interes życia. To marka premium, ale jednak obok chociażby Porsche stać nawet nie może, bo się zawstydzi jeśli chodzi o prestiż. Nie znam się aż tak na motoryzacji, jestem amatoorem i jako amator, gdybym to auto zobaczył na ulicy i nie znał jego prawdziwej ceny, nie powiedziałbym, że ono kosztuje nie więcej niż 300tys. Bo to ciagle jest Audi, a nie Porsche, Aston Martin, Maserati itd. Gdy kogoś zapytasz "czym jeździsz", on odpowie "Audi" to owszem, jest prawdopodobieństwo, że ma nówkę A8, ale jest niezmiernie większe prawdopodobieństwo, że ma starego – 15 letniego kaszlaka A3 w pierwszej wersji.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!