Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Peugeot 308 1.2 PureTech 130 Allure TEST To nie jest Król Lew

Peugeot 308 1.2 PureTech 130 Allure TEST To nie jest Król Lew2022 Peugeot 308

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

36 thoughts on “Peugeot 308 1.2 PureTech 130 Allure TEST To nie jest Król Lew

  1. Testowany egzemplarz kosztował 110 000 zł. Dodatkowo fotel ostatniego dnia testu przestał strzelać (magia?), ale za to android auto zaczął przerywać nawet na kablu…

  2. W obecnych czasach producenci musza się bardziej przyłożyć do multimediów. Sporo aut ma z tym problem. Najgorsze jest to ze bardzo rzadko (jeśli w ogóle) dostajemy aktualizacje softwaru. Bez tego nie uda się usunąć błędów

  3. Nie rozumiem tej kretyńskiej mody na pozorowane wydechy w zderzaku. Ładniejsze wydechy były w autach 20 lat temu a teraz wszedzie ta tandeta – w zderzaku zaslepki a wydech jak w polonezie. Czy chromowane końcówki wydechu to coś aż tak złego, że je usunięto z aut? Co do spalania: podobnie palą mocniejsze silniki 4 cyl więc gdzie tu sens kupowania kastrata?

  4. I z silników benzynowych dostępny tylko jeden gówniany 1.2 w którym pasek rozrządu dosłownie rozwarstwia się w kąpieli olejowej. Samochód z wyglądu petarda, ale ktoś kto zna się na motoryzacji nie kupi ze względu na silnik.

  5. Podoba mi się jak Pan podnosi tylne zagłówki testując ilość miejsca z tyłu tak trochę w stylu Jacka Murańskiego. Pomijając żarty kolejny piękny samochód z wadami. Obawiam się że będę mieć problem ze zmianą auta nie tylko z uwagi na dostępność ale też prezentowaną jakość.

  6. Cena nie może być „droga” jest niska lub wysoka. Tutaj jakby nie wylewasz wazeliny i zachwytu w stosunku do peugeot ale przy oplu to przesadziłeś grubo czuć było gruby sponsoring

Dodaj komentarz

Zadzwoń!