Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Maserati GranTurismo 4.2 V8 405 TEST Włoska robota na 100 %

Maserati GranTurismo 4.2 V8 405 TEST Włoska robota na 100 %Maserati GranTurismo
http://mblclassics.com/projects-gallery

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

31 thoughts on “Maserati GranTurismo 4.2 V8 405 TEST Włoska robota na 100 %

  1. Kiedy próbujesz wymówić „granturismo” po włosku, brzmisz jak „super mario bros”… Najwyraźniej stereotypy, jakie Amerykanie mają na temat Włoch, odniosły sukces na całym świecie. Ahahahahaaaa …. witam z Włoch!

  2. Zdaje się że jest to mniej więcej ta sama półka co Aston Martin DB9 z tym że Aston będzie lepiej wykończony we wnętrzu, Maserati tu trochę kuleje, nawet kluczyk rodem z Fiata, za to posiada pełnowymiarowe fotele z tyłu. Osobiście zdecydowałbym się raczej na tego pierwszego, natomiast jeśli granturismo to właśnie takiego używańca za 100-200 tysięcy, 500 tys to już trochę za dużo za takie autko nawet jeśli jest 2-3 letnie, zwłaszcza że tam nic się nie zmieniło, technologia, design, nawet klimatyzację z plastikowymi podświetlanymi przyciskami rodem z lat 90-tych po ostatnim lifcie pozostawili. 😂

  3. Gratulacje za pomysł na przetestowanie auta nietuzinkowego. Proszę o więcej. Może dla porównania jakieś Porsche 911 albo Bentley GT ? Najlepiej też kilku lub kilkunastoletnie auto z duszą. Super, że zwrócono uwagę na detale i subiektywne odczucia z jazdy czy jakości wykonania. Fajna odmiana od samochodów typowo użytkowych. Dzięki.

  4. Serio ktoś zwraca uwagę, w 13 letnim aucie na wycierające się przyciski od foteli? XD Jarałbym się każdą sekundą w środku tego auta. Nawet nie zwracałbym na te guziczki podczas skupiania słuchu na tym pięknym dźwięku. Pozdrawiam

  5. Wszystko to o tym jak jest "przestarzały" nie potrzebnie zajmuje z 10-20% wywodów bo tak po prostu ma być w samochodach tej klasy. Polecam wykłady Thomas Majchrzak czyli twórcy Autogefühl który na uniwersytecie w Kolonii omawiał to kilkukrotnie: marki tego gatunku są kierowane do innej demografii, po drugie liczy się niezawodność, pewność czy już istniejąca znajomość wielu rozwiązań. Wręcz celowo w takich samochodach nie stosuje się wszystkiego tego co "najnowsze" i jeszcze niesprawdzone na szarych masach ludzi. Gdyby tam wpakowali jakiś syfny dotykowy ekran pierwszych generacji to dopiero było by dziś narzekanie.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!