Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Opel Vectra B – Klasa D za grosze | Test OTOMOTO TV

Opel Vectra B – Klasa D za grosze | Test OTOMOTO TVW tym odcinku testujemy Opla Vectre B. Dlaczego przez lata model ten cieszył się tak dużym zainteresowaniem? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie z rynku wtórnego? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w dzisiejszym odcinku testowym OTOMOTO TV. Zapraszamy do oglądania!

W tym odcinku Opel Vectra B z silnikiem V6 2.6l z o mocy 170KM.

0:00 Wstęp
0:47 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
1:54 Wnętrze i wyposażenie
6:52 Bagażnik
7:40 Wrażenia z jazdy
8:30 Przyspieszenie i test wydajności
8:50 Test wygłuszenia wnętrza
8:58 Bezpieczeństwo
9:20 Test spalania
9:27 Ceny
10:22 Gama modeli i silników
13:36 Awaryjność i serwisowanie
16:03 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Opla Vectrę B na OTOMOTO: http://bit.ly/134_Opel_Vectra_B

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://bit.ly/134_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/134_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#OpelVectraB #test #otomoto#PiM

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

41 thoughts on “Opel Vectra B – Klasa D za grosze | Test OTOMOTO TV

  1. Bardzo dobrze wspominam Vectrę. Miałem w identycznym kolorze z 99 roku z benzynowym 2.0 wersja wyposażenia CDX (bez skór, xenonu, grzanych foteli). Jednostka całkiem przyjemnie napędzała to auto, nadwozie jedno z najładniejszych z tamtych lat w sumie do dziś robi wrażenie. Wszechstronne wnętrze (z tyłu dużo przestrzeni gdzie konkurent w formie A4 B5 oferował odczuwalnie mniej). Obsługa również na plus poza umiejscowieniem przycisków elektrycznych szyb. Z minusów poza rdzą która spowodowała, że musiałem rozstać się z autem to dodałbym widoczność w lusterkach.

  2. Ja posiadam VB ale z silnikiem 2.2 16V +skrzynia AF22.Auto ma zrobione ok.434tyś.i jak na ten przebieg nie ma tragedii.Silnik wbrew opinią mało awaryjny-tylko trzeba o niego dbać.Spalanie oliwy u mnie nie było za specjalnie wysokie-ok.0.1L/1000. Niestety zrobiłem sam sobie na złość i za mocno dokręciłem świecę co skutkowało nieplanowaną wymianą głowicy.Przy okazji włożone tłoki od wer.YH,dolot od 2.4,pozbycie się wszelakich "spowalniaczy" w filtrze powietrza oraz usunięcie prawie zapchanego precata oraz naturalnie EGR Off..Części kupione na szrocie z bertone za 500zł robocizna samemu.Teraz czuć że silnik ma więcej mocy.Hamownia wykazała ok.135KM 165Nm -mało bo automat… .Po za tą awarią była wymiana listwy DIS,remont altka wymiana pompki paliwa(brak LPG)oraz naturalnie rozrząd.Wycieki…cóż,jedyny wyciek w mojej VB to pęknięty zbiorniczek na płyn do spryskiwaczy-po za tym brak wycieków.Tylne zawieszenie,swego czasu dobry był lemf…aktualnie od x lat poli i zapominasz o zawieszeniu.Moja Viki też ma jasny środek ale przy moim przebiegu szycia trochę puściły. Lampy ksenon były w ub.roku do renowacji bo ledwie co świeciły.Telefon,ja u siebie mam NCDR1500 i po mimo lat działa.Ja w swojej Viki mam jeszcze fabryczne webasto thermo top c – chwilowo zdemontowane i wysłane do serwisu bo dymiło i gasło.Hak naturalnie oryginał brink odpinany.Jedyna rzecz która mnie mile zaskoczyła,to to,że mam u siebie czujnik zapięcia pasów w fotelu kierowcy-niestety nie mam brzęczyka aczkolwiek po zrobieniu zworki działa kontrolka niezapiętych pasów hehe :). Naprawdę fajne auto tylko ta korozja.Auto na dniach idzie na konserwację podwozia a w przyszłym roku do lakierowania.Na sam koniec tapicer.Czy warto?myślę,że jak auto jest mało awaryjne i jest się jego pasjonatem z myślą o trzymaniu go możliwie jak najdłużej to tak.W planach jest jeszcze remont skrzyni-niby nic się nie dzieje ale wiek oraz przebieg… .

  3. Faktycznie piękny egzemplarz – szkoda, że praktycznie już niespotykany. Generalnie zostało tu powiedziane tyle, że wniosek nasuwa się jeden. Trzymać się od reszty tych złomów z daleka 🙂

  4. Mam Vectrę B ,liftbek ,2.0dti 101 km 2000r przejechane 503tyś na blacie ,gnije bardzo kupiona 3 lata temu ,zero awarii ,wersja edition 2000 na full opcji ,nawi ,grzane siedzenia tempomat Xenon 4el szyby ,manual

Dodaj komentarz

Zadzwoń!