Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Odc. 3 Nissan 350Z - polski test

Odc. 3 Nissan 350Z – polski testJeżeli podoba Ci się mój kanał, kliknij na subskrybcję i pomóż mi w ten sposób go dalej rozwijać.

Test używanego Nissane 350Z. Materiał prezentuje moją opinię na temat tego już nie produkowanego auta, które jest dzisiaj ciekawą opcją na rynku wtórnym. W cenie nowej Fabii można mieć 300KM 🙂

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

29 thoughts on “Odc. 3 Nissan 350Z – polski test

  1. niemalże takie same osiągi co 911 ? co za brednie, 22s do 200 a 17s to są niemalże takie same osiągi jak porsche ? To jest miazga na drodze. Brednie, brednie jeszcze raz brednie. Przy aucie sportowym każda sekunda ma znaczenie nie wspominając już o tym, jak się porsche prowadzi nawet 996. Nissan jest fajny, ale brakuje mu do Porsche tyle, ile Tobie do Clarksona 🙂

  2. Jaki sens ma porównywanie 2.0 toyoty do v6 nissana bo nie rozumiem? To jak porównanie kapci do adidasów kapcie sa wygodne do ogląda tv adidasy to całkiem co innego . Za to porównanie z porsche boxerem juz ma jakis sens

  3. Po pierwsze, to ten Nissan nie ma 300 KM, a po drugie jeździsz wersja europejska wyposażoną w kontrolę trakcji. Wsiąć do wersji amerykańskiej bez kontroli trakcji i poślizgu,wtedy jest zabawa. Odczucia w nissanie są podobne jak w autach z centralnie położonym silnikiem ponieważ w 350 Z rozkład masy jest 60 na 40 ale przy dodawaniu gazu stosunek rozłożenia masy zmienia się nam na 50 na 50, dzięki temu auto świetnie się prowadzi.

  4. To minimalne i maxymalne spalanie, nie wiem, jak to zrobiłeś ale mi w mieście na krótkich odcinkach jazda emeryt nie schodzi na kompie poniżej 20 ^^ A jak wciskam prawie do odcinki to wskazówka paliwa ucieka oj uciekaaa…..silnik VQ35HR

Dodaj komentarz

Zadzwoń!