Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Jeep Renegade 1.3 Turbo 240 eAWD 4xe TEST Hybryda Plug-In nie ma sensu?

Jeep Renegade 1.3 Turbo 240 eAWD 4xe TEST Hybryda Plug-In nie ma sensu?2021 Jeep Renegade GSE T4 Turbo 180

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

42 thoughts on “Jeep Renegade 1.3 Turbo 240 eAWD 4xe TEST Hybryda Plug-In nie ma sensu?

  1. Nice review. I've watched a lot of them and most reviewers vaguely mention the fuel consumption. In hybrid mode what is the fuel consumption (until battery dies out ) ?

  2. Ładowanie auta prądem w domu zdecydowanie się opłaca. Ceny prądu poszły do góry, ale paliw też. Ładowanie hybrydy czy auta elektrycznego w domu dalej wychodzi o wiele, wiele taniej niż jazda autem spalinowym. Tyle że dużo lepsze jest auto w pełni elektryczne, bo hybrydę plug-in trzeba bez przerwy ładować, ze względu na malutki zasięg na prądzie.

  3. Mądre szczere podsumowanie, a nie propaganda przepłacania za samochód bez realnego zysku dla portfela kupującego. Czemu nie ma nakazu aby wszystkie karetki radiowozy a przede wszystkim autobusy były co najmniej hybrydowe tylko dymią czasem wydzielając więcej syfu niż 20 nowych spalinowych silników. Pseudo ekologia Unii Europejskiej jest zwykłym biznesem, który ma za zadanie doić kasę od Kowalskiego.

  4. I nadal cudowna hybryda pali dużo więcej niż mój 15 letni duży, ciężki, strasznie nieekologiczny i zjebany wóz z 2l dieslem pod maską ❤️ pozdrawiam eko-zjeby ✌️

  5. Jesteś najbardziej kulturalnym i jednym z bardziej inteligentnych, rzeczowych testerów na polskim YT. Słucha się Ciebie z przyjemnością. Pertyn zrobiłby z tego 32-minutowy materiał, a i tak przekazałby mniej informacji. Do tego musiałbym wysłuchać jego litanii do Świętego Apple Car Play'a o jego obecności lub braku i towarzyszącymi temu zachwytami nad ajfonem i makiem, które doprowadzają mnie do szału ostatnimi czasy. Dziękuję, że jesteś 🙂

  6. PHEVy mają sens dla ludzi którzy chcą elektryki, ale nie są gotowi na 100% niedogodności z nimi związanych. W domu będą sobie codziennie ładowali tę małą baterię, a na trasy mają spaliniaka i są happy.

  7. Świetny test łapa w górę. A auto bardzo fajne zresztą jak każde Amerykańskie i Japońskie. Z resztą mówiłem ci Bartek o tym że kocham Amerykańskie i Japońskie samochody Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!