Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Niesamowite historie widzów! | Ekstra OTOMOTO TV

Niesamowite historie widzów! | Ekstra OTOMOTO TVW dzisiejszym filmie, prezentujemy historie i przygody motoryzacyjne, które otrzymaliśmy od Was. Bardzo dziękujemy za Waszą aktywność! Głosujcie w ankiecie na najlepszą!

Zobaczcie film z historiami z planu – https://youtu.be/pl5hBZ1UjWE

1. 03:59 Kradzież paliwa? 👎
2. 04:49 Sila miłości 💋
3. 08:27 Wyjazd na ryby 🐠
4. 10:07 Kupuję W123 🚘
5. 16:23 Młody kierowca 🚓😜

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/22_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/22_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#otomoto #historiewidzów #samochodyużywane

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

23 thoughts on “Niesamowite historie widzów! | Ekstra OTOMOTO TV

 1. Fajny odcinek łapka w górę leci a co do historii to najlepsze "siła miłości" i "kupuje Mercedesa W123" (zagłosowałem na kupno Merca). PS: Kiedy wkoncu jakiś test Marcinie? 😋

 2. 8:00 gratuluję rozumu temu panu, poświęcić auto na rzecz miłości …. japier…. auto do kasacji, a miłości już nie ma XDDD GJ .

  Edit : Po obejrzeniu całości stwierdzam, że zakup ,, Beczki " był najlepszy, aż bym osobiście pogratulował jemu za dręczenie sprzedającego, a sprzedającemu za masakryczną cierpliwość 🙂 nawet po 1,5 roku od sprzedaży …. hmmm a gdybym tak zadzwonił po 2 latach od zakupu Fiata punto Sporting ? XD <— została ukryta pewna wada ( ruda ) niestety podłoga jest do zrobienia 🙁 .
  Co do tego pana od miłości :
  postaram się grzeczniej <— Nie wiem gdzie kończy się granica ludzkiej głupoty, ale auto zapewne kilka tysięcy złotych może więcej, a leciał jakby to miał być ostatni dzień w jego życiu …. .Jak można poświęcać auto na rzecz jednej nocki i może 4 spotkań …. .
  Wiesz czym różni się auto od kobiety ?
  samochód cię nigdy nie opuści, nie zawiedzie, zwiezie cię tam gdzie tylko zechcesz bez zbędnego marudzenia ,, głowa mnie boli " ( jak jest zadbany i wszystko wymieniane na czas ) .
  kobieta w tej historii jest idealnym przykładem opuściła go ( wiem, że dzielił ich dystans, ale ja się doszukuję innej sprawy jaką jest potrzeba zaliczenia kogoś ) .
  Nie namawiam do bycia singlem XD lecz szukania miłości bez upierdalania silnika albo robienia wypadku, bo stwierdzasz, że ta panna, która obok ciebie przejeżdżała mogła być twoją przyszłą żoną … .
  Pozdrawiam 🙂 i dzięki za przeczytanie 😉 .

 3. Chyba ten chłopak co się zakochał i jechał do dziewczyny tak moim zdaniem to była najlepsza historia. Może dlatego, że po stracie dziewczyny wreszcie zauważyłem że brakuje mi drugiej połówki. Gdy z nią byłem to nie wiedziałem że druga osoba jest tak bardzo potrzebna do życia. Co prawda dziewczyna rzuciła mnie nie z mojej winy ale no…. Mam nadzieje że druga będzie już na zawsze. Ale ogólnie to wszystkie te historie były wspaniałe.

 4. Niesamowite historie widzów! Jeden widz pisał pod każdym filmem prośby o przywrócenie sortowania po generacjach modeli, aż w końcu otomoto się ugięło i znowu jest taka możliwość! Hahahahaha xD

Dodaj komentarz

Zadzwoń!