Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Jaguar E-Pace 2.0 i4D 180 KM, 2018 - test AutoCentrum.pl #380

Jaguar E-Pace 2.0 i4D 180 KM, 2018 – test AutoCentrum.pl #380Jak jeździ Jaguar E-Pace? I jak ten model wpłynie na wizerunek brytyjskiej marki?

Spis treści:
1:48 – nadwozie
2:44 – wnętrze
3:57 – test Dwumetrowca
9:57 – silnik
10:47 – wrażenia z jazdy
14:25 – ceny

Zobacz także:

– Pomiar zużycia paliwa: https://www.autocentrum.pl/filmy/pomiary-spalania/jaguar-e-pace-2-0-i4d-180-km-at-pomiar-zuzycia-paliwa/

– Pomiar przyspieszenia: https://www.autocentrum.pl/filmy/pomiary-przyspieszenia/jaguar-e-pace-2-0-i4d-180-km-at-przyspieszenie-0-100-km-h/

– Wszystko o modelu Jaguar E-Pace: https://www.autocentrum.pl/jaguar/e-pace/

Chcesz wiedzieć więcej?
– Nasz kanał (subskrypcja): http://www.youtube.com/user/autocentrumkropkapl?sub_confirmation=1
– Nasza strona: http://www.autocentrum.pl/
– Facebook: http://www.facebook.com/AutoCentrumPL
– Instagram: http://www.instagram.com/zachar_off

Przydatne linki:
https://www.AutoCentrum.pl/filmy/
https://www.autocentrum.pl/nasze-pomiary/
https://www.autocentrum.pl/auta/
https://www.autocentrum.pl/dziennik-kosztow/
https://www.autocentrum.pl/oceny/
https://www.autocentrum.pl/autorentgen/
https://www.autocentrum.pl/spalanie/
https://www.autocentrum.pl/vin/

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

35 thoughts on “Jaguar E-Pace 2.0 i4D 180 KM, 2018 – test AutoCentrum.pl #380

  1. Kubeczki można demontować i naucz się Maciek wymawiać E jako i jeszcze musisz nad sobą popracować a zachar jak zawsze super i na wysokim poziomie profeska miło się słucha i oglada

  2. Użytkuje od 8 miesięcy i kolejny raz bym nie kupił ! Najbardziej wkur….e są trzeszczące na potęgę plastiki, nowe auto z salonu za ponad 250tys a trzeszczy jak stara łada, co miesiąc muszę psikac smarem w sprayu w szczeliny ale to i tak rozwiązanie doraźne…

  3. Zawsze mnie to irytuje jak jest mowa o tym, że znajdą się klienci którzy będą woleli w określonych pieniądzach markę premium ale w podstawie, niż popularny samochód półkę niżej, ale w pełnym wypasie. To są z reguły bajki… I brednie. Zobaczcie na aukcje pojazdów NIEimportowanych (marek premium rzecz jasna) tak do 4-5 lat i znajdźcie wersję z dołu cennika, czyli taką w której jest najprostszy silnik i praktycznie zero dodatków. Legenda głosi, że ktoś idzie do salonu Jaguara i bierze golasa. Przecież to nawet bez sensu brzmi, żeby znalazł się ktoś kto dysponuje kwotą rzędu minimum 150-200 tys. PLN i szedł do salonu premium po golasa bo nie ma na dodatki… Ale przyszedł bo miał na markę niżej na full-wypas ale postanowił się pokazać… Sąsiadowi popsujemy humor. Nosacz pospolity. Krótkowzroczny próżny człowiek.

    Poza tym filmik dobry. Maciek robi dobre filmy.

  4. Nie rozumiem dlaczego testy niektórych modeli są podzielone na dwie części, a inne traktujecie po macoszemu i dodajecie kilkuminutowe filmy. Ostatnio to drugie tyczy się głównie aut brytyjskich marek.

  5. jak tak wygląda klasa premium – to w tej cenie 270 000 wole jeździć rowerem … po odjęciu marketingowego bełkotu i otoczki jaki to jaguar cudowny nie jest … auto w niczym nie różni się od skody forda kia i innych … skąd taka cena za tak rozumiany prestiż hmmmm … marketing robi cuda 🙂 – nie dajcie zwieść się znaczkom na grilu 🙂

  6. Słaby silnik przy tej masie. Audi q5 2.0 tdi przy tej samej mocy ma lepsze osiągi i elastyczność a kosztuje mniej. Więc należałoby wybrać do Jaga najmocniejszy 240 konny diesel. Ale znowu wówczas będzie kosztował tyle ile SQ5, które znowu będzie miało lepsze osiągi. Dla mnie super jest Jaguar XE z najmocniejszym klekotem. 6 sekund do setki, super dynamika I w dobrej cenie. Nie rozumiem czemu ludzie tak lubią suvy

Dodaj komentarz

Zadzwoń!