Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Volkswagen Phaeton - Spełnione marzenie o super samochodzie | Za kierownicą

Volkswagen Phaeton – Spełnione marzenie o super samochodzie | Za kierownicąW dzisiejszym odcinku przekonam się o czym marzył Ferdinand Piëch tworząc swój super samochód jakim jest Volkswagen Phaeton. Ta luksusowa limuzyna za którą niegdyś trzeba było sporo zapłacić, dziś dostępna dla szerszego grona kierowców. Co ma do zaoferowania ten samochód ? I dlaczego nie odniósł oczekiwanego sukcesu ? O tym dowiecie się oglądając dzisiejszy film.

Testowany egzemplarz: VW Phaeton 3.0 TDI V6
Rocznik 2010

Zdjęcia i montaż – https://www.skowronphotography.pl/

Subskrybuj mój kanał i bądź na bieżąco: https://www.youtube.com/channel/UCXWuGNQqYiymkW8Y6wwFWow?sub_confirmation=1

Facebook: https://www.facebook.com/people/Za-Kierownic%C4%85/100070535498075/
Instagram: https://www.instagram.com/za_kierownica_/
TikTok: https://www.tiktok.com/@za_kierownica?

#Volkswagen, #Phaeton, #Zakierownicą,

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

13 thoughts on “Volkswagen Phaeton – Spełnione marzenie o super samochodzie | Za kierownicą

 1. Super autko jedyny volkswagen który bym chciał 😁👍🏻 chyba diesla 3.0 najmniej skomplikowany😀👍🏼
  Ciągle mówisz jak na te lata…
  Ma 12 lat ale lepszy niż nowe w większości…stan się liczy. pozdrawiam 👍🏼

 2. Ist das ein Umgebauter GP2,5? Wieso ist da ein altes Lenkrad drin, nur weil er Holz wollte? Ich glaube da ist nur das alte Lenkrad drin. Aber die Felgen passen nicht. Ein bissel wenig Ausstattung.

 3. Mam z 2009r. Individual , Stara buda , nowe multimedia , silnik cexa , krótkie kodowanie , super auto dużo jeżdżę i auto nie meczy ! Awaryjność to pierdy typu zamek tylnej klapy , odciąg kierowcy , auto warte swojej ceny i wspaniała historią niczym w140

 4. Mam z 2009r. Individual , Stara buda , nowe multimedia , silnik cexa , krótkie kodowanie , super auto dużo jeżdżę i auto nie meczy ! Awaryjność to pierdy typu zamek tylnej klapy , odciąg kierowcy , auto warte swojej ceny i wspaniała historią niczym w140

 5. Dopiero nadrobiłem odcinek 😉
  Duża poprawa względem pierwszego odcinka. Jest coraz lepiej. Co do auta to ja nie gustuję w samochodach luksusowych, ale rozumiem tych co się na takie decydują 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!