Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Najciekawsze samochody z Poznań Motor Show 2019 | Event OTOMOTO TV

Najciekawsze samochody z Poznań Motor Show 2019 | Event OTOMOTO TVW dzisiejszym odcinku zabieramy Was na jedną z największych imprez motoryzacyjnych w Europie Środkowo-Wschodniej – Poznań Motor Show 2019. Zaprezentujemy Wam najciekawsze samochody, które można było zobaczyć na targach. Jesteście ciekawi? Zapraszamy do oglądania.

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://otomoto.pl
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/otomoto_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#otomoto #poznańmotorshow2019 #poznań

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

23 thoughts on “Najciekawsze samochody z Poznań Motor Show 2019 | Event OTOMOTO TV

 1. WSTĘP

  Kiedyś książki pisali ręką

  średniowieczni mnisi,

  teraz drukowany kalendarz

  w każdym domu wisi.

  Spowodował to pomysł

  pewnego Niemca Gutenberga,

  że zakończyła się mnichów

  ręczna klasztorna mordęga.

  Jestem człowiekiem który

  nie odszedł od tej praktyki,

  ta ręcznie pisana książka

  to jej wyniki.

  PIOTR RYSIEWSKI POETA

  Kiedyś przyjdą rozbiorą , rozbiorą mój dom

  i nikt tej książki nie zobaczy,

  polska sztuka , poezja

  nigdy mi tego nie wybaczy.

  Moim największym marzeniem

  by było,

  żeby zaginięcie tej księgi

  nigdy nie nastąpiło.

  KONIEC

 2. A gdzie nowy ssangyong a geelly a baic. A pokazujesz jakies niepraktyczne i tak naprawde bezuzyteczne wypierdy. Wiemy juz kto cie sponsoruje. Masz u mnie baana

 3. Witam.Moje pierwsze auto to oczywiście poczciwy maluch. 2 ford escort 1.6 tze zetec jeździłem nim 20 lat przejechane ponad 400 tys km niestety musiałem zezłomować bo buda się łamała pod naciskiem lewara a niby ford gówno wort.3 obecne auto octavia 2 zbliżam sie do 300 tys i zero problemów wymieniony rozrząd i sprzęgło.A teraz o co kaman……jeżeli piszecie żę passat to szrot to albo nie macie pojęcia co i jak ………..lub w ogóle nigdy nie jeździliście tym autem a wiadomo jest to auto o niebo lepsze od tych jakbyście to nazwali moich złomów.Kupi taki passata z przekręconym licznikiem o 200 tys lub lepiej albo lekko stuknięty miał tylko 2 małe rysy na dachu…..od pociągu lub tramwaju ………a potem bzdury wypisuje.

 4. Dziewczyny z KIA nie załamujcie się, faceci tak mają … Może coś by się dowiedział o tych samochodach więcej jak by zapytał, te Panie nie tylko były po to żeby ładnie wyglądać. Prostackie to było, ech …

Dodaj komentarz

Zadzwoń!