Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Jaki wybrać pierwszy fotelik samochodowy? | AVIONAUT PIXEL

Jaki wybrać pierwszy fotelik samochodowy? | AVIONAUT PIXELJaki kupić pierwszy fotelik samochodowy? Na co zwrócić uwagę przy wyborze pierwszego fotelika samochodowego dla dziecka? Co to jest Isofix? Na te i inne pytania odpowiadamy w dzisiejszym odcinku Akademii Bezpiecznej Podróży.

Pomoże nam Michał Marcol ze sklepu Fotelikowanie w Raciborzu.
WWW: https://fotelikowanie.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/WwwParts

#AkademiaBezpiecznejPodróży #RWF #isofix

Instagram: https://www.instagram.com/avionaut_driven_by_care/
Facebook: https://www.facebook.com/AvionautPL
WWW: https://avionaut.com/pl/

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

5 thoughts on “Jaki wybrać pierwszy fotelik samochodowy? | AVIONAUT PIXEL

  1. Ja rozumiem że to siłą rzeczy musi być Avionaut ale jeśli mnie pamięć nie myli to są na rynku rozwiązania które pozwalają przewozić dziecko w foteliku na stelażu wózka nieco dłużej poprzez właśnie pozycje płaską. Tytuł to jednak "jak wybrać 1 fotelik" a nie "jak wybrać 1 fotelik z Avionauta". Pixelowi niewiele zabrakło do 5 w adac za bezpieczeństwo (1.6) ale są takie które to 5 mają nawet z zapasem

Dodaj komentarz

Zadzwoń!