Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
BMW X5 M50d 381 KM, 2013 - test AutoCentrum.pl #043

BMW X5 M50d 381 KM, 2013 – test AutoCentrum.pl #043Nasza strona – http://www.autocentrum.pl/
Odwieczny problem luksusowych samochodów to dozowanie emocji dla kierowcy. Zbyt wiele bodźców na dłuższą metę męczy. Zbyt dużo komfortu – nudzi. Potrzebny jest kompromis, który w BMW X5 M50d znalazł się zadziwiająco blisko komfortu. Czy to problem? Odpowiedź jak zawsze w filmie 🙂

P.S. Zagłówki są regulowane elektrycznie… Takie małe sprostowanie 🙂

Spis treści:
00:49 — Wygląd zewnętrzny
02:10 — Silnik i spalanie
05:27 — Test Dwumetrowca
07:43 — Wyposażenie na tylnej kanapie
09:14 — Bagażnik
13:55 — Wykończenie wnętrza i wyposażenie
20:17 — Wrażenia z jazdy
25:40 — Wyświetlacz head-up
26:30 — Test widoczności
27:15 — Pomiar wyciszenia
27:53 — Ceny i podsumowanie

Test BMW X5 M50d na AutoCentrum.pl – http://www.autocentrum.pl/testy/bmw-x5-m50d-sportowo-ekskluzywnie-i-oszczednie/

Wszystko o BMW X5 na AutoCentrum.pl – http://www.autocentrum.pl/bmw/x5/

Pomiary przyspieszenia i głośności na AutoCentrum.pl – http://www.autocentrum.pl/nasze-pomiary/

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

32 thoughts on “BMW X5 M50d 381 KM, 2013 – test AutoCentrum.pl #043

 1. 5:00 Ja pierdzielę Płyn do spryskiwaczy chce lać do AdBlue!!!!! Chłopie czy ty w ogóle znasz się na motoryzacji czy Tylko jesteś wyszczekany !!!!???? Bo widzę, że tylko masz gadane i nic poza tym!!!

 2. Bmw x5 kierowca pasażer wykonanie dobre z tyłu tandetne plastiki
  Bagarznik żenada po podniesieniu klapy od kola zapasowego surowa blacha
  Mowimy o auciw za 500tys zł

 3. Naklejka pod maską ostrzega przed dwoma hakami które są na masce aby się w nie uderzyć ponieważ mocno dostają.
  Niebieski kapsle który pokazałeś to zbiornik do Adblue nie do spryskiwaczy.

  Zagłówki można podnieść wyżej przynajmniej w moim aucie sobie one podnoszone Elektrycznie

 4. Obstawiam w ciemno, że pokazana regulacja zagłówka to tylko dodatkowa regulacja, podstawowa regulacja wysokości zagłówka pewnie znajduje się w przycisku regulacji pochylenia oparcia – przesuwając go w górę lub w dół, zagłówek podnosi się i opuszcza elektrycznie. Przynajmniej z taką regulacją spotkałem się w wielu innych modelach BMW np. e60 czy e65. Warto czasami trochę dokładniej przejrzeć instrukcję obsługi, zwłaszcza przygotowując dość obszerny test, aby uniknąć takich trochę kompromitujących wpadek 🙂

 5. Wystarczy poczytać trochę gazet motoryzacyjnych.Jest to ostrzeżenie przed dwoma hakami od zamka maski…Sam mało co się o to nie uderzył na tym filmiku.Każe bmw z dwoma zamkami ma te oznaczenie.

 6. ta naklejka na pasie przednim ostrzega osobę która już zagląda pod maskę aby się nie uderzyła o haki od maski które bardzo mocna wystają pod maską tak że jak byś należał płynu do spryskiwaczy to hak od maski jest bezpośrednio nat twoja głową. mam tak samo w F11 i nie raz się pierdolnolem.

  teraz będę składał zamówienie u dilera na właśnie ten model x5 m50d 😎

 7. a może by tak dodać test wysokości otwarcia tylnej klapy ? Widać, że przy tym aucie i przy wzroście 2m musi się Pan schylać. Mam 182 cm i też przy kilku autach, przy tej czynności muszę uważać na głowę. Co strasznie denerwuje, zwłaszcza przy autach powyżej 100 tys.

 8. Odp na pytanie jest bardzo proste ewidentnie po obu stronach maski są dwa elementy wystające to zwyczajnie ostrzeżenie przed tymi wystającymi elementami nie każdy podchodzi od środka samochodu jak podejdzie od prawej czy lewej strony nachyli się bardziej i wyprostuje może być nie miło !!!! Pozdrawiam Tomek .K

Dodaj komentarz

Zadzwoń!