Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Jak Wygląda Podróż w Czasie Pandemii? Europa Samochodem i Rowerem | 4K

Jak Wygląda Podróż w Czasie Pandemii? Europa Samochodem i Rowerem | 4KJesteśmy w dwumiesięcznej samochodowo-rowerowej podróży po Europie.
Masz pytanie odnośnie naszej podróży? Zadaj je nam w komentarzu! 🙂
Pomóż nam się rozwijać, zasubskrybuj ➡ http://bit.ly/Chilimango
___
Więcej znajdziesz tu:
/ BLOG / https://chili-mango.com/blog/
/ INSTAGRAM / https://www.instagram.com/_chilimango_/
/ FACEBOOK / https://www.facebook.com/chilimangoworld
___
Jesteśmy już 3 tygodnie w podróży. Kraje, które odwiedziliśmy to Luksemburg, Belgia i Francja. Na początku towarzyszyła nam niepewność związana z wyjazdem za granicę, jednak okazało się, że nie jest tak strasznie. 🙂

Wakacje w Europie można sobie samodzielnie zorganizować, zachowując zdrowy rozsądek i dbając o bezpieczeństwo. My podróżujemy samochodem i rowerami, co daje nam dużą swobodę.

Tym filmem rozpoczynamy nową serię filmów, właśnie z Europy. Subskrybuj, by być z nami na bieżąco! 🙂

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

9 thoughts on “Jak Wygląda Podróż w Czasie Pandemii? Europa Samochodem i Rowerem | 4K

  1. Bardzo się cieszymy, że w końcu ponownie ruszyliśmy w trasę! To nie tylko pierwszy film z nowej serii (o Europie Zachodniej w czasie pandemii), ale również pierwszy film zmontowany w trasie. Wow, to bardzo dużo dla nas znaczy! Kolejne filmy będą dłuższe, mamy jednak nadzieję, że taki 3 minutowy maluszek też się Wam spodoba. 🙂

  2. Byłoby lepiej i taniej dla Was jak mielibyście trochę większy samochód w którym moglibyście spać.Tak ja to robię. Spie w Subaru XV mimo starszego wieku.I jeżdżę gdzie chce i śpię w nocy gdzie chce czy to miasto czy poza miastem.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!