Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Koparko Ładowarka | Jak prawidłowo nabierać urobek do przedniej łyżki. INSTRUKCJA OPERATORA

Koparko Ładowarka | Jak prawidłowo nabierać urobek do przedniej łyżki. INSTRUKCJA OPERATORACześć ! W dzisiejszym odcinku poruszymy temat nabierania urobku do przedniej łyżki (według mojej skromnej osoby) na przykładnie CAT 432E. Zapraszam do komentowania, jesli Ci sie podobało zostaw łapkę pod tym filmikiem. Dziękuje.

Importowane z Youtube Sprawdzanie samochodów przed zakupem warszawa. Warszawskie przeglądy samochodowe przed zakupem
Samochody należą do najbardziej skomplikowanych maszyn na świecie. Chociaż możliwy jest zakup pojazdu, który wymaga rozległych napraw, które przewyższają wartość pojazdu, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, często tak się dzieje. Z tego powodu ważne jest, aby dokładnie sprawdzić pojazd przed jego zakupem. Szczególną ostrożność należy zachować w stolicy, gdzie istnieje duży rynek samochodów używanych.

Nawet na początkowym etapie sprawdzania reklamy w Internecie można znaleźć wiele niespójności. Rzadko zdarza się, aby właściciel samochodu wymieniał stare opony na nowe, ponieważ przydadzą się one w jego nowym pojeździe. Na zdjęciach opon powinny znajdować się oznaczenia, które można porównać z instrukcją obsługi samochodu, dostępną online.

Zakup quada używanego, zakup samochodu używanego porady, Na co zwrócić uwagę kupując używany samochód?, Na co zwrócić uwagę przy zakupie samochodu używanego?,, Kupno używanego samochodu – kompletny przewodnik to wszystko w naszej firmie.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem

Elementy zewnętrzne, podwozie, wnętrze pojazdu i komorę silnika należy sprawdzić wzrokowo podczas oględzin. Jazda próbna jest szczególnie ważna, ponieważ nie może ujawnić problemów z układem hamulcowym, takich jak zdolność samochodu do poślizgu w lewo lub w prawo. Dobrym pomysłem jest też wyłączanie radia podczas jazdy, gdyż może to zamaskować ewentualne problemy z silnikiem.

Gdzie mogę uzyskać przegląd samochodu przed zakupem? Miasto Warszawa i okolice

Autorefleksja może nie być mądrym wykorzystaniem czasu. Z reguły osoba kierująca tymi pojazdami nie jest ani mechanikiem, ani osobą, która ma o nich wiedzę. Z tego powodu warto skorzystać z usług autocheckingu w Warszawie. W związku z tym zapraszamy do współpracy z sprawdzone-auto.pl!

Sprawdzenie Przed Zakupem – Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Nie powinieneś oczekiwać od nas niczego mniej, ponieważ tak długo działamy w branży. Wszędzie w całym kraju jesteśmy po to, aby Ci służyć. Zatrudniamy 250 fachowców, dzięki czemu masz pewność, że pojazd zostanie szybko sprawdzony i otrzymasz dokładny raport. Dokonujemy dokładnych przeglądów i robimy dużo zdjęć, aby kupujący mógł zobaczyć wady i rzeczywisty stan pojazdu. Używamy tylko wysokiej jakości sprzętu pomiarowego, więc żadna wada nie umknie naszej uwadze.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Wszyscy możemy odnosić się do chęci podkreślenia klientowi najlepszych cech sprzedawanego samochodu. Jednak nierzadko zdarza się, że ludzie celowo ukrywają swoje wady. Korzystając z naszych usług, nie musisz się martwić, że utkniesz w samochodzie, którego nie chcesz. Klienci nadal mogą chcieć kupić konkretny model, a nasze badania pomagają im wynegocjować niższą cenę nawet o tysiące złotych!.

Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

W niektórych przypadkach możemy przeprowadzić test lakieru za pomocą miernika i uchwycić wieleset zdjęć. Podczas jazdy próbnej sprawdzimy układ kierowniczy, hamulce i zawieszenie. Komora silnika i wnętrze pojazdu zostaną dokładnie sprawdzone. Ponadto zbadana zostanie skuteczność urządzeń elektronicznych. Na życzenie klienta przewieziemy pojazd do pracowni diagnostycznej, gdzie diagnostyka komputerowa posłuży do wykonania dokładnego przeglądu.

Sprawdzenie Przed Zakupem – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem. Dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

19 thoughts on “Koparko Ładowarka | Jak prawidłowo nabierać urobek do przedniej łyżki. INSTRUKCJA OPERATORA

  1. A palety z towarem jak wozisz na otwartym rekinie czy na czuja ? Bo ja trochę pracuje na takim cat i jak widzę że palety z kostką ktoś wozi na otwartym to mnie serce boli a i po drugie nie mam uprawnień na ten traktor he he

  2. Siemka wczoraj zacząłem kurs i kopalem tylnim osprzętem a warto oglądać takie filmiki jak ten bo są pomocne i nie idziemy w ciemno a przynajmniej wiemy oco chodzi jak usiadziemy w maszynie pozdrowienia👊👊

  3. Ja np wjeżdżał w hałdę, podnoszę, jak trochę podniosę (do powiedzmy połowy hałdy) to zęby kieruję w dół, jeszcze dopycham maszynę w hałdę i zęby w górę. Warto spróbować, gwarantuje że bardziej pełnej się nie da załadować. Czy to poprawne, nie wiem, większości na maszynie uczyłem się sam na zasadzie prób,błędów i ewentualnych obserwacji. Ale wiadomo ile operatorów tyle technik. Pozdro 😀

  4. No hej. Wszystko fajnie ale mnie piętnaście lat temu uczono inaczej. Kąt natarcia lemiesza łyżki pomiędzy zero a sześć stopni, wjazd w hałdę, lekkie, ok 15cm podniesienie łyżki do góry gdy mamy około połowę urobku, i zamykanie łyżki cały czas jadąc. Dzięki temu napełniam ją całkowicie i eliminuję niepotrzebne podnoszenie i opuszczanie wysięgnika a łyżka od razu jest w pozycji transportowej. Popróbuj a zobaczysz z czasem że to lepsza i mniej męcząca technika.

  5. Masz dar przekazywania wiedzy w ciekawy sposób. Prosto, zwięźle i na temat. Twoje filmy powinny być pokazywane na kursach operatorów maszyn. Poza tym jestem zdania, że jak nauczysz się dobrze pracować koparko-ładowarką to w przyszłości poradzisz sobie również w pracy koparką i ładowarką. Mówiąc po mojemu… Trzeba nauczyć się dobrej pracy "przodem" i "tyłem". Ponadto trzeba zaznaczyć jeszcze temat poruszania się takich maszyn, czyli trakcji. Inaczej zachowa się maszyna z ramą przegubową, łamaną po środku, a inaczej ta z skrętnymi osiami. Przetestowałem to na własnej skórze. Pracuję jako operator sprzętu w kopalni odkrywkowej. Czasem w ciągu jednej zmiany mam do dyspozycji cały park maszynowy. Pozdrawiam serdecznie. Nagrywaj dalej, człowiek uczy się przez całe życie. Z Twoich filmów chłonie się wiedzę 😉

  6. Witam opłacało by się kupić koparko ładowarkę i wywrotke świadcząc wszelkiego rodzaju usługi związane z tym sprzętem. Posiadam kilka hektarów ziemi w której jest duża ilość żwiru. Posiadam zezwolenie na wydobycie

Dodaj komentarz

Zadzwoń!