Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem WarszawaOkular na celowniku, czyli Mercedes W210. Kiedyś w sferze marzeń, dziś samochód za grosze! Co poza słynną skłonnością do korozji wyróżnia tego klasyka? Zapraszamy na test!

W odcinku Mercedes W210 rocznik 2000, z silnikiem e320 CDi o pojemność 3.2 z sześcioma cylindrami i mocą 190KM.

00:00 Wstęp
00:27 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
01:54 Wnętrze i wyposażenie
08:07 Bagażnik
08:56 Wrażenia z jazdy
10:25 Test wygłuszenia wnętrza
10:50 Bezpieczeństwo
11:11 Przyspieszenie i test elastyczności
11:22 Test spalania
11:31 Ceny
11:54 Gama silnikowa i polecane jednostki
16:44 Awaryjność
17:52 Koszty serwisowania
18:06 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Mercedes W210 na OTOMOTO: http://bit.ly/otomoto_mercedesW210

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://bit.ly/8_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/8_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#mercedesw210 #recenzja #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

OTOMOTO TV

31 thoughts on “MERCEDES W210 – rdzawy okularnik | Test OTOMOTO TV

 1. 300 td to była maszyna na trasę . Miło wspominam

 2. Najwygodniejszy samochód jakim jezdziłem. Tylko niestety mój 270 CDI psuł się na potęgę. Włożyłem w niego więcej niż zapłaciłem za niego.

 3. miałem w210 2.0 186 koni kompressor avantgarde. świetne auto, wygodne, ciekawe 😀

 4. Dziękuję bardzo za film 😁

 5. Jeździłem okularikiem zajebiste auto fakt gnije silniki i komfort jest na 5
  Pierdolisz dać Ci nowe gt3 Porsche też byś szukał wad z Betlejem połączyć też coś nie pasi??? Za cena no 10 tyś?????

 6. Miałem jako auto do wożenia psów na wystawy s210 300td . Potem nie chciałem jeździć A8 D3 tylko właśnie okularem .

 7. Gdyby w podłokietniku nie było apteczki to byłby taki schowek wtedy

 8. Poprosze o mercedesa clk w209

 9. Jaki rocznik tego mercedesa

 10. Mega fantastyczny wóz który się kocha albo nienawidzi. Wbrew obiegowej opinii, korozja w nim nie jest wielkim problemem.

 11. Dla niego te 300 tys.to nic jak jest silnik 32 cdi albo 30 turbodiesel

 12. Dacie mi jakiś katalog oporu czołowego różnych aut?

 13. Taka dygresja z mojej strony dla otomoto – trafiłem na filmik z filmiku o W212 i była tam krytyka w stronę w W210. Osobiście historie o "spapranej" W210 uważam za mocną przesadę. Owszem nie była aż tak skuteczna jak niemożliwe do zamordowania W124 (które miałem w silniku 2.0 w dieslu) albo W123 i chyba tylko stąd taka ostra opinia. Ale powiedzmy sobie wprost – takich samochodów już się nie produkuje i nie będzie produkowało. Jak zresztą przyznał w wywiadzie któryś z CO Mercedesa – produkcja auta, który przejedzie bezawaryjnie milion kilometrów jest nieopłacalna, bo koncerny motoryzacyjne zarabiają najwięcej na serwisie i częściach. Wracając do W210 – jasne, można uznać problematyczność z powodu skaszanionych pomp Lucasa dla stosunkowo rzadko spotykanych silników, nota bene występujących też w innych modelach, ale uznanie tego auta za nieudany model jest zwyczajnie nie fair. Przy tak szerokiej gamie niezawodnych silników – 2.2 CDI czy 2.7 CDI to przecież potwory jeśli chodzi o wytrzymałość a są nowszej generacji, bo starsze 2.9TDI też było mocarne, tak samo dynamiczne 3.2 V6, 240 V6, rzędowe 2.0 czy 2.3, które się świetnie gazowało, do tego świetne silniki z kompresorem – nie jak w W211 czy W209 na łańcuszku od roweru, który się rozciągał po 150 tysiącach km, co uszkadzało wariatory. Do tego praktycznie bezproblemowe skrzynie zarówno automatyczne (i te z tiptroniciem jak i zwykłe) oraz manualne. Komfort jazdy, spora liczba udogodnień przy lepszych wariantach wyposażenia, bezpieczeństwo – to wszystko bez problemu stało na poziomie modeli konkurencji z tego segmentu (a miałem doświadczenie i z A6 i Volvo V70 i BMW 5). OK, uczciwie należy dodać, że jak ktoś trafił na egzemplarz, w którym nie dbano o blachę to też były problemy, ale po prawdzie to winni są raczej ci, którzy kupują auto spod krzaka i za grosze oraz zupełnie o auto nie dbają. Przecież liczne W210 trafiały do taksówkarzy, którzy męczyli te auta maksymalną eksploatacją i minimalnym wkładem. Do tego jest masa samochodów niby klasy premium, w których blacha była na słabym poziomie i nie uznano tych modeli za "spaprane". U mnie w domu były dwie W210 – jedna w kombi z 2002 roku, kupiona jak miała 4 lata, z silnikiem 3.2 w benzynie i z fajnym wyposażeniem. Autem zrobione było ponad 150 tysięcy i nie działo się w nim zupełnie nic. Drugi był przedliftowy, kupiony sporo po pierwszej W210, z 2 litrową benzyną. Raz robione były zaprawki na tylnej klapie po 3 latach jeżdżenia i stania w zimę "pod chmurką". Do tego wiskoza i przednie amortyzatory, więc niewiele jak na podówczas kilkunastoletnie auto. Zrobione tym autem zostało ponad 70 tysięcy km. Sprzedane znajomym, którzy jeżdżą do dzisiaj mimo, że zaliczyli stłuczkę a samochód ma ponad 20 lat. Na taksówkach jeździła tego masa – nadal się je spotyka. To raczej nie jest "spaprany model". Wiele z zarzutów a to o problemach ze stacyjkami, a to z wiązkami to efekty kupowania "rozbitków" czy "podtopków" czy innych zaniedbanych egzemplarzy i późniejsze powtarzanie narzekań tych, którzy w taki zakup się wrąbali i musieli stracić sporo na naprawy. Uczciwie mówiąc – to jest naprawdę udany model i na dodatek w kwestii rdzy – w USA do tej pory jeździ sporo W210 bez problemów blacharskich, bo po prostu jest tam bardziej sprzyjający klimat, co pomaga egzemplarzom użytkowanym nawet przez największych niechlujów 😉 Oczywiście nie bronię tutaj dobrej blachy – po prostu jak dbasz, tak masz.
  Pozdrawiam serdecznie 🙂

 14. "jak kiedyś zimą spodnie śnieg " 2021 spadł ….

 15. 3:35 no w tym roku sie ten przycisk przydał

 16. 10:50 w czasach W210 4 gwiazdki były maksymalną notą w testach zderzeniowych…

 17. 3:36, zima 2021: hold my beer

 18. Z zewnątrz nie zbyt ładny, a w środku arcydzieło…

 19. Chu…we auto, dopóki nie wsiądziesz. Porównując z A6 V6, w210 V6 jest poziom wyżej.

 20. Mam i jest to moje pierwsze auto, które kocham całym sercem… a i rdza go jeszcze nie zżera 😀 Cenię go przede wszystkim za komfort i przestrzenność – długie trasy to nie problem, w tym samochodzie się odpoczywa, zarówno gdy jesteś kierowcą, jak i wtedy, gdy jesteś pasażerem 🙂

 21. 2:30 kurła u szwagra jest nawet plejstejszyn w zagłowku XD

 22. Super auto miło wspominam.

 23. Meredes nie musi być luksusowo wyposażony, wystarczy że to Mercedes, to stanowi o jego luksusie.

 24. Zegary w nowym stylu ,,,,,,,,,

 25. #marcinprzetestuj W211 E320 bez różnicy On czy Pb.Jest to auto które zawsze chciałem mieć. Testujesz auta dokładnie pod takim kątem jaki mnie interesuje.Pozdrawiam

 26. Ja mam i mam wyjebane na wszystko

 27. Ale jajo — ja takim Mercedesem tylko kombikiem przejeździłem 10 lat i zawsze mnie zastanawiało dlaczego ten schowek – śmietniczka jest tak zrobiony jakby tam czegoś brakowało:) Nie miałem tego kubełka:)

 28. #marcinprzetestuj Nissan x-trail T31 (obojętnie jaka wersja)

 29. Dziura w oparciu fotela kierowcy zaczyna się pojawiać w okolicy 400-500 tys km gdy auto zmienia właścicieli lub jeździ na Taxi, normalnie użytkowane przy 700 t km jeżdżą i wyglądają jak 1-2 letnie innych marek (tych lepszych)
  Oczywiście złomy z przebiegiem 160 tys km są tylko odpowiedzią na „potrzeby rynku”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lg