Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Czy 8 letni Nissan Leaf dojedzie do Zakopane Test ?

Czy 8 letni Nissan Leaf dojedzie do Zakopane Test ?Zapraszam do całej Playlisty z #ZakopneTest
https://www.youtube.com/playlist?list=PLBD7F9Sx3Euq3gpIiL6-GUC7l_0Dmlddz

Uwaga to auto typowo miejskie i w takich kategoriach należy go oceniać.
Proszę o branie tego pod uwagę i kulturalne komentarze.

Czy 8 letni Nissan Leaf dojedzie do Zakopanego ?
Szok 8 letni Nissan Leaf jedzie w Zakopane 🙂 ? Polski Test
Czy 8 letni Nissan Leaf dojedzie do Zakopane Test ?

Subskrybuj kanał Marcina
https://www.youtube.com/channel/UCVorzFCOwYO30OJ-DUahTHQ
Oraz zapraszamy na facebook’a
https://www.facebook.com/SamochodyElektryczneKrakow

Auto typowo miejskie ale my lubimy wyzwania
Leaf 24kWh jest ze stycznia 2014r soh 73%

0:00 Elektromobilność wspiera GreenWay
0:09 Skąd pomysł na Leafa
1:00 Start do Zakopanego
1:53 Zużycie po 50 km
2:10 Skansen kolejowy Chabówka
2:52 Ekran
3:05 Zasięg pozostały
4:40 Low Battery
5:19 10 km do celu
6:40 Jak się jechało?
7:05 Laplaya
7:35 Zużycie do Zakopca
8:02 Ładujemy się
8:45 360
9:17 Pojemny Leaf
9:38 Kamery 360
9:55 Blokada dostępu bez kluczykowego
10:26 Historia Motoryzacyjna Marcina
13:52 Szacunkowa wartość Auta
14:25 Typowe Zużycie
15:50 Jak Ładować Nissana Leafa
16:40 Naprawy: filtr kabinowy
17:40 Ile kosztowało ładowanie
18:00 Trochę statystyk ładowania
19:00 Fajne światła i Audio
19:34 Zasięg z grzaniem i bez grzania
20:00 Zasięg na finiszu
21:00 Subskrybuj kanał Marcina

Dotychczasowe pomiary
Dostępne 100km w góry 100km w dół
Fiat 24 18,6 14,1 (80%) 9,7 (55%)
Ioniq 28 23* 12,6 (55%) 6,2 (22%)
ion 16 ~14 ~ 11,4 (81%) ~7 (60%)
Leaf 24 15,3 13,2 (86%) 11 (66%)

Elektromobilność to nasza Pasja !
Doradztwo | Konsultacje | Negocjacje cen | Pomoc w Zakupie Auta.
Jak wybrać optymalny samochód elektryczny do potrzeb, Testy samochodów elektrycznych.
Doradztwo przy zakupie samochodu elektrycznego.

Wspieraj
https://patronite.pl/napradpopolsce

Pisz
NapradpoPolsce@gmail.com

Subskrybuj
https://www.youtube.com/napradpoPolsce
https://www.youtube.com/channel/UCywf8gUEmysjLdJRNAgcChQ

Użytkuje Testuje więc Polecam
https://evston.com/pl/
Dla widzów kanału rabat na hasło: Na Prad z EVSTON (ważna pisownia)

#NaPrądPoPolsce #SamochodyElektryczne #NissanLeaf #ZakopaneTest
@na prad po Polsce @Pompa Ciepła i PV

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

29 thoughts on “Czy 8 letni Nissan Leaf dojedzie do Zakopane Test ?

 1. Powiedz mi dlaczego jak ładuję swojego leafa 24 , to raz mi doładfuje np do 124 km raz 135 a czasami jest to wartość aż 145km od czego to zależy dziękuję za odpowiedz … dodam że bateria ma 12 kresek

 2. Bardzo dobra robota 🙂 Zwykle w takich filmach są prezentowane nowe samochody, na które większości ludzi nie stać. Fajnie, że pokazujecie starsze auta. Dzięki temu więcej osób może się przekonać, że te elektryki wcale nie są takie straszne i drogie. Jeżdżę na razie 9-letnią Amperą. Nie jest to czysty elektryk, tylko EREV, ale zasięg na baterii do 85 km pozwala mi jeździć po mieście i do okolicznych miejscowości wyłącznie na prądzie, więc przez 80% czasu niczym się od BEVów nie różni 🙂

 3. Dziękuję Michale za film. Poruszyłeś ważną kwestię – wyłączenie dostępu bezkluczykowego . Chcę to zrobić w swojej Kii Eniro. Jestem w stanie zrezygnować z tej komfortowej funkcji dla zabezpieczenia się przed kradzieżą. Czy w Eniro da się wyłączyć tą funkcję z menu ,czy trzeba w serwisie (jeśli się w ogóle da). Będę wdzięczny za odpowiedź

 4. Część. Super film jak zawsze , niesamowite że kilka lat temu to było jedno z lepszych aut na prąd a teraz widać różnicę jak się elektryki zmieniają . Michał jak można prosić wieciej w takiej trasie zegarów pokazuj dla kogoś jak ja to ciekawe ujęcia żeby się moc przyjrzeć a przez chwilę ciężko się połapać.

 5. Uwaga to auto typowo miejskie i w takich kategoriach należy go oceniać.
  Proszę o branie tego pod uwagę i kulturalne komentarze.

  Szok 8 letni Nissan Leaf jedzie w Zakopane 🙂 ? Polski Test

  Subskrybuj kanał Marcina

  https://www.youtube.com/channel/UCVorzFCOwYO30OJ-DUahTHQ

  Oraz zapraszamy na facebook'a

  https://www.facebook.com/SamochodyElektryczneKrakow

  Auto typowo miejskie ale my lubimy wyzwania

  Leaf 24kWh jest ze stycznia 2014r soh 73%

  0:00 Elektromobilność wspiera GreenWay

  0:09 Skąd pomysł na Leafa

  1:00 Start do Zakopanego

  1:53 Zużycie po 50 km

  2:10 Skansen kolejowy Chabówka

  2:52 Ekran

  3:05 Zasięg pozostały

  4:40 Low Battery

  5:19 10 km do celu

  6:40 Jak się jechało?

  7:05 Laplaya

  7:35 Zużycie do Zakopca

  8:02 Ładujemy się

  8:45 360

  9:17 Pojemny Leaf

  9:38 Kamery 360

  9:55 Blokada dostępu bez kluczykowego

  10:26 Historia Motoryzacyjna Marcina

  13:52 Szacunkowa wartość Auta

  14:25 Typowe Zużycie

  15:50 Jak Ładować Nissana Leafa

  16:40 Naprawy: filtr kabinowy

  17:40 Ile kosztowało ładowanie

  18:00 Trochę statystyk ładowania

  19:00 Fajne światła i Audio

  19:34 Zasięg z grzaniem i bez grzania

  20:00 Zasięg na finiszu

  21:00 Subskrybuj kanał Marcina

  Dotychczasowe pomiary

  Dostępne 100km w góry 100km w dół

  Fiat 24 18,6 14,1 (80%) 9,7 (55%)

  Ioniq 28 23* 12,6 (55%) 6,2 (22%)

  ion 16 14 11,4 (81%) 9 (60%)

  Leaf 24 15,3 13,2 (86%) 11 (66%)

  Elektromobilność to nasza Pasja !

  Doradztwo | Konsultacje | Negocjacje cen | Pomoc w Zakupie Auta.

  Jak wybrać optymalny samochód elektryczny do potrzeb, Testy samochodów elektrycznych.

  Doradztwo przy zakupie samochodu elektrycznego.

  Wspieraj

  https://patronite.pl/napradpopolsce

  Pisz

  NapradpoPolsce@gmail.com

  Subskrybuj

  https://www.youtube.com/napradpoPolsce

  https://www.youtube.com/channel/UCywf8gUEmysjLdJRNAgcChQ

  Użytkuje Testuje więc Polecam

  https://evston.com/pl/

  Dla widzów kanału rabat na hasło: Na Prad z EVSTON (ważna pisownia)

  #NaPrądPoPolsce #SamochodyElektryczne #NissanLeaf #ZakopaneTest

  @na prad po Polsce @Pompa Ciepła i PV ​

Dodaj komentarz

Zadzwoń!