Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Mazda 3 II - Japońska niezawodność w przystępnej cenie? | Test OTOMOTO TV

Mazda 3 II – Japońska niezawodność w przystępnej cenie? | Test OTOMOTO TV



W tym odcinku testujemy Mazdę 3 drugiej generacji. Czy nadal jest to samochód niezawodny? Jak spisuje się na drodze? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie z rynku wtórnego? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym filmie OTOMOTO TV. Zapraszamy do oglądania!

W tym odcinku testujemy Mazdę 3 z 2011 roku z silnikiem disela 1.6 l o mocy 115 KM.

0:00 Wstęp
0:52 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
1:38 Wnętrze i wyposażenie
6:32 Bagażnik
7:07 Wrażenia z jazdy
8:15 Przyspieszenie i test elastyczności
8:33 Test wygłuszenia wnętrza
8:45 Bezpieczeństwo
9:10 Test spalania
9:40 Ceny
9:54 Gama modeli i silników
12:53 Awaryjność i serwisowanie
14:03 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Mazdę 3 II na OTOMOTO: https://bit.ly/167_otomoto_Mazda_3

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/167_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/167_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#Mazda3 #test #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

40 thoughts on “Mazda 3 II – Japońska niezawodność w przystępnej cenie? | Test OTOMOTO TV

  1. Moim zdaniem zabrakło tu informacji o bogatych opcjach wyposażenia. Większość przeglądanych przeze mnie egzemplarzy miało ksenony, podgrzewane fotele, czujniki parkowania, ostrzeganie w lusterku i wazna dla osób trzymających auto pod chmurką GRZANA przednią szybę. Sądzę tez, że zakładając delikatnie obniżone zawieszenie i większe koło z dobrą opona jakość prowadzenia również by się poprawiła 🙂

  2. Z tą korozją w Maździe to bywa chyba różnie. Mam takie gówienko miejskie Mazdę 2 z 2008r. i też opierając się na opiniach właścicieli pojazdów tej marki obawiałem się korozji. I tu niespodzianka. Na moim egzemplarzu po tylu latach nie znajdziemy nawet śladu rdzy. Autko użytowane stale (lato, zima). Z tym, że zaraz po zakupie zostało dokładnie zabezpieczone i co dwa lata wszelkie ubytki i odpryski zabezpieczenia uzupełniane. Mercedes w tym samym wieku pomimo dbania zardzewiał mi całkowicie. Uchowała się jedynie maska i dach. Nie było sensu już go ratować i mimo sprawności technicznej trafił niestety na złom.

  3. Wkradł się mały błąd. Otóż silnik benzynowy 2.0 DISI (ten z manualną skrzynią biegów) jest na wtrysku bezpośrednim, myślę, że to dość istotna sprawa jeśli chodzi o montaż instalacji LPG. Potencjalny nabywca sugerujący się tym filmem może się potem srogo rozczarować.

  4. #marcinprzetestuj proponuje zostać w japońskich klimatach i zrobić odcinek o japońskim bmw czyli lexusa is 1 albo 2 geracji 😀 . Ostatnio myśle nad zakupem w przyszłym roku isa 1 i film o nim by mi całkiem doradził czy warto go kupić czy puści mnie z torbami

  5. Nie polecam silniki benzynowe 2.0 dno, może i mało awaryjny ale tyle oleju wypija że szok na grupie pełno ludzi narzekających na problem który oczywiście tylko remont może rozwiązać i oczywiście rdza która w przypadku wypadkowych aut pożera je nawet w tej drugiej generacji.

  6. Mam tą mazdę;) Szukałem mazdy 6gh w benzynie, ale cholernie cięzko było znaleźć dobry egzemplarz i po 6 miesiącach szukania jednak wybrałem 3 z silnikiem 1.6 benzynka. Nie wiem co to mechanik…kupiłem za 22 tys z przebiegiem 150 tys, zero rdzy, zrobiłem na wszelki wypadek zabezpieczenie podwozia ale cała reszta stan idealny. W tym aucie nic nie chce się zepsuć…z nudów kupuje drogie perfumy dla samochodów 😉 Wiadomo, że na autostradzie takie 140 dla tego silnika to już tak wystarczająco bo jest i głośno i wirnik w baku, więc silnik 2.0 byłby lepszy i 6 bieg, ale do miasta spokojnie wystarcza. Jest mega pakowna, przy złożonych siedzeniach przewiozłem już piekarnik, szafy czy blat na 2,4 m;) Weszło z zamkniętą klapą;) Tej generacji jest mało, bo ludzie je kupują i szukają. Chciałem kupić niedawno taką dla znajomej to 4 miesiące poszukiwania. Na grupach FB Mazdy jeśli ktoś wystawia benzyne na sprzedaż to idzie praktycznie od strzała. Polecam wszystkim, którzy chcą mieć spokój na długie lata i chcą tylko lać paliwo do baku. Jeśli chodzi o minusy po roku używania to wymieniam własnie wygłuszenie i grubość blachy. Niestety spotkał mnie grad. Obok mojej mazdy był mercedes. W mojej mam 203 wgniotki, w mercedesie było 5. Trzeba po prostu uważać, ale prowadzenie, komfort, radość z jazdy mega mega na +. Jeśli ktoś się zastanawia to polecam w 100% a nie będzie żałował;) Na pytania chętnie odpowiem. Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Zadzwoń!