Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Jak jeździć za darmo. Ładowanie auta z fotowoltaiki

Jak jeździć za darmo. Ładowanie auta z fotowoltaikiJak jeździć za darmo. Mamy na to sposób !
Jak ładować auto elektryczne z fotowoltaiki w BLOKU !?
Jak jeździć za darmo czyli jak ładować prosto ze słońca. Sprytny sposób.
Najpierw trzeba dokonać kilka poważnych inwestycji ale potem…… Zapraszamy do oglądania

0:00 O Ładowanie Kii e-Niro w bloku z Fotowoltaiki
1:05 Droga przewodu do ładowania Samochodu
1:44 Instalacja w Garażu
3:10 Ustawienia EVSE
4:00 Moc ładowania
4:30 Maksymalna i potrzebna moc ładowania
6:00 Potrzeby
6:25 Specyfikacja a praktyka
6:40 Co potrafi Kia E-Niro
7:20 Jak jest automatycznie rozwiązane sterowanie ładowaniem
8:45 Ładowanie w Bloku – Jak to zostało fizycznie i prawnie rozwiązane
10:30 Falownik jako centrum sterowania ładowaniem – Sprytne Rozwiązanie
12:34 Jak falownik wylicza czy ma nadwyżki
16:06 90% Auto Konsumpcji
16:30 Stacja ładowania – przyszłość ładowania z fotowoltaiki i z tanich taryf
18:00 Przyszłość ładowania aut elektrycznych
18:30 Auto elektryczne jako stabilizator sieci
20:30 Jak użytkować i dbać o akumulator
22:00 Chademo a CCS
24:00 Bilansowanie sieci – testy za granicą (w Danii)
25:00 Rozważania o przyszłości paliw kopalnych

Elektromobilność to nasza Pasja !
Doradztwo | Konsultacje | Negocjacje cen | Pomoc w Zakupie Auta.
Jak wybrać optymalny samochód elektryczny do potrzeb, Testy samochodów elektrycznych.
Doradztwo przy zakupie samochodu elektrycznego.

Wspieraj
https://patronite.pl/napradpopolsce

Pisz
NapradpoPolsce@gmail.com

Subskrybuj
https://www.youtube.com/napradpoPolsce
https://www.youtube.com/channel/UCywf8gUEmysjLdJRNAgcChQ

Użytkuje Testuje więc Polecam
https://evston.com/pl/
Dla widzów kanału rabat na hasło: Na Prad z EVSTON (ważna pisownia)

#NaPrądPoPolsce #SamochodyElektryczne

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

34 thoughts on “Jak jeździć za darmo. Ładowanie auta z fotowoltaiki

 1. Jak ładować auto elektryczne z fotowoltaiki w BLOKU! ?
  Jak jeździć za darmo czyli jak ładować prosto ze słońca. Sprytny sposób.

  0:00 O Ładowanie Kii e-Niro w bloku z Fotowoltaiki
  1:05 Droga przewodu do ładowania Samochodu
  1:44 Instalacja w Garażu
  3:10 Ustawienia EVSE
  4:00 Moc ładowania
  4:30 Maksymalna i potrzebna moc ładowania
  6:00 Potrzeby
  6:25 Specyfikacja a praktyka
  6:40 Co potrafi Kia E-Niro
  7:20 Jak jest automatycznie rozwiązane sterowanie ładowaniem
  8:45 Ładowanie w Bloku – Jak to zostało fizycznie i prawnie rozwiązane
  10:30 Falownik jako centrum sterowania ładowaniem – Sprytne Rozwiązanie
  12:34 Jak falownik wylicza czy ma nadwyżki
  16:06 90% Auto Konsumpcji
  16:30 Stacja ładowania – przyszłość ładowania z fotowoltaiki i z tanich taryf
  18:00 Przyszłość ładowania aut elektrycznych
  18:30 Auto elektryczne jako stabilizator sieci
  20:30 Jak użytkować i dbać o akumulator
  22:00 Chademo a CCS
  24:00 Bilansowanie sieci – testy za granicą (w Danii)
  25:00 Rozważania o przyszłości paliw kopalnych

  Elektromobilność to nasza Pasja !
  Doradztwo | Konsultacje | Negocjacje cen | Pomoc w Zakupie Auta.
  Jak wybrać optymalny samochód elektryczny do potrzeb, Testy samochodów elektrycznych.
  Doradztwo przy zakupie samochodu elektrycznego.

  Wspieraj
  https://patronite.pl/napradpopolsce

  Pisz
  NapradpoPolsce@gmail.com

  Subskrybuj
  https://www.youtube.com/napradpoPolsce
  https://www.youtube.com/channel/UCywf8gUEmysjLdJRNAgcChQ

  Użytkuje Testuje więc Polecam
  https://evston.com/pl/
  Dla widzów kanału rabat na hasło: Na Prad z EVSTON (ważna pisownia)

  #NaPrądPoPolsce #SamochodyElektryczne #Fotowoltaika

 2. Heh jeżdże za darmo? Tak możliwe tylko najpierw trzeba wydać tak lekko licząc auto 150 plus fotowoltaika 50 czyli 200 tys. Polskich złotych i potem już tylko za darmo. Mam spalinowe auto warte 15 tys więc żadna utrata wartości a raczej jest coraz droższe. Tankuję co miesiąc za 400 pln czyli rocznie ok 5000 pln. O czym my wogóle mówimy….elektryk fajna rzecz ale ekonomicznie puki co pełna ekstrawagancja

 3. Jaka jest minimalna moc przy 230 V jaką e-Niro może przyjmować ? Planuję zbudować mały wychylany na boki tracker z panelami fotowoltaicznymi w systemie off grid. By nie prosić się o zezwolenia, uzgodnienia, licznik, projekt itp. W słoneczny dzień podłączam auto i doładowuje się przez cały dzień.

 4. Witam. Bardzo ciekawy i konkretny materiał dla ludzi wchodzących w temat. Taka wiedzę powinni posiadać wszyscy parlamentarzyści albo przynajmniej połowa:)…
  …chyba taka jest przyszłość energetyki. Maksymalne rozproszenie produkcji (najlepiej czystej) energii. Tworzenie autonomicznych (samowystarczalnych) albo prawie autonomicznych energetycznie obwodów energetycznych, np bloków mieszkalnych, zakładów produkcyjnych, osiedli, miast. Z "awaryjnym" zasilaniem typu mała elektrownia gazowa.
  Wszędzie tam gdzie to możliwe, aktywne zarządzanie poborem energii w zależności od aktualnej produkcji energii, planowanie i optymalizacja zużycia energii…

  Gdyby się Panu chciało przygotować jakiś materiał w oparciu o rzetelne źródła o degradacji ogniw w zależności od stopnia naładowania-rozładowania, prądu ładowania-rozładowania i temperatury eksploatacji:)
  O ile pamiętam (mogę się mylić) w którymś filmie twierdził Pan, że przy mocnym ograniczeniu zakresu naładowania-rozładowania akumulatora w samochodzie czas eksploatacji można wydłużyć stukrotnie?
  Kiedyś drążyłem ten temat i jakoś to wychodziło znacznie mniej:)

 5. Pomysł i rozwiązania super, tylko nie wciskajcie ciemnoty ludziom. "za darmo" oznacza że pojawił się wujek z Ameryki i zapłacił za instalację. "w bloku" oznacza że wspólnota się zgodziła aby tylko kilka osób mogło sobie założyć panele uniemożliwiając pozostałym mieszkancom, gdyby Ci jednak chcieli też mieć panele. Jestem jak najbardziej za ekologicznymi rozwiazaniami, lecz nie lubię przekoloryzowania.

 6. Złoża kopalne to fajna sprawa. Niestety 200 lat temu. Pracowałem 17 lat na kopalni jako elektryk. Zawsze jednak zastanawiałem się, co się stanie na powierzchni ziemi, kiedy ta pustka po wybranym węglu czy ropie się zapadnie i te bebechy ziemi się wypłuczą tam na dole (powodzie na ziemi i oczywiście oceany będą zassane do tych pustek), a potem wypłyną. Po węglu może nie wiele, ale po ropie już niestety tak. Dlatego jestem zwolennikiem energii naturalnej. Chciałby zaznaczyć że nie należę do Green Peace. Po prostu takie mam myśli.

 7. Robi Pan świetną robotę na tym kanale. Warto uświadamiać ludzi. Przyczynia się Pan do promowania elektromobliności za co bardzo szanuje. Proponuje jednak aby rozważył Pan nieco krótszy format filmów. Statystycznie na YouTube oglądają się najlepiej krótsze filmiki. Oczywiście nie musi Pan rezygnować z pełnych wersji odcinków, które napewno dla wielu ludzi (w tym dla mnie) są przydatne. Proponuje zainspirować się kanałem Daniel Grzyb lub z zagranicznych Bjørn Nyland. To z pewnością poprawi Pana wyniki na yt. Czasami można opowiedzieć coś w skrócie dla mniej zainteresowanych i osobno pełen merytoryczny materiał, który będzie rozwinięciem. Pozdrawiam

 8. Same pozytywy. Większość przyłączy oscyluje w okolicach 6KW. Pralka, zmywarka i LEAF i bezpieczniki w skrzynce głównej wyskakują. Czy za darmo z paneli? No nie do końca za darmo. Jeśli musisz robić zapas na zimę bo masz np pompę ciepła. TO może być tak, że za darmo będziesz jeździł, ale zimą zapłacisz za używanie pompy ciepła.

 9. Kolejny dowód na to że technikę i możliwości już mamy żeby maksymalnie wykorzystywać energię że słońca 😀 Mam takie pytanie do użytkowników eNiro która posiada gniazdko 220V na pokładzie. Czy z tego gniazdka można korzystać podczas ładowania samochodu?

 10. W zimę jeżdżenie za darmo się skończy. Przy takiej mocy instalacji to zimą grudzień-styczeń max 100kW na miesiąc się wyciśnie odjąć od tego domową konsumpcję zostanie na 2 wyjazdy w miesiącu na miasto na zakupy.

 11. Czy ja rozumiem, że Pan ma instalację 3,7 kwp i cała inwestycja ( zmiana w instalacji, fronius, zencar i całe kombinowanie ) była po to by zwiększyć autokonsumpcję o kilkaset kwh rocznie ( i to optymistycznie zakładając tzn. że wcześniej nie występowała by ona wcale ) ?? to oszczędność kilku-kilkunastu zł/mc ?? Czy mam jakiś błąd w wyliczeniach. Zakładając, że i bez tego autkonsumpcja w oczywisty sposób by występowała to cała gra toczy się o jakiś totalny margines rzędu kilku zł/mc.

 12. Zachowujecie się tak jak byście wynaleźli koło? Tylko że ono już dawno temu zostało wynależone.
  Małe robaczki zapomnieliście o takim czymś jak lobby potężnych koncernów?
  I kraj w jakim żyjemy.

 13. Bardzo dobry materiał. Swoją drogą zastanawiam się, czy nie chodzi szanownemu koledze po głowie zmiana auta na EV6? Ja nie mogę się doczekać na testy tego auta…czekamy 🙂

 14. Witam, elegancko. Trochę mnie przeraża ta walka ze wspólnotą, te zgody, podpisy, uchwały, itp, itd…. Sam mieszkam w bloku, lecz do swojego Leafa 30kW wykorzystuję w garażu taryfę nocną, tak mam timer ustawiony w samochodzie, że tylko ładuje w tych tańszych godzinach.
  Pozdrawiam

 15. Ja zawsze twierdziłem że my mamy technologie na wysokim poziomie tylko jej nie wykożystujemy czemu? (chodzi mi o rzad)(potrafia tylko podatek podniesc)
  W sejmie kuca sie o pierdoly ale nic konkretnego dla ludzi i planety nic nie robia…
  Dobrze ze sa ludzi którzy kombinuja i szukaja rozwiazan.

  Daje łapeczke👍

 16. Fajnie, że dało się w bloku to zrobić!
  Jeżeli ktoś ma możliwość to polecam Wallboxa MyEnergi Zappi v2, który płynnie moduluje mocą ładowania w zależności od bierzącej produkcji PV. Mam taka konfigurację i sprawdza się świetnie. Jedyny problem to sposób zliczania produkcji przez Tauron, który nie stosuje rozliczania międzyrządowego (wektorowe), co powoduje pewnie ograniczenia.

 17. Dziękuje za bardzo ciekawy odcinek, obejrzałem z wielkim zainteresowaniem. W ciągu dnia powtórzę to jeszcze bo właśnie zakańczamy instalację fotowoltaiki i sposoby sterowania prądu falownikiem są dla mnie ważnym tematem.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!