Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Dacia Duster 2018 - Test OFF-Road [PL] - 1.5DCi 110 KM

Dacia Duster 2018 – Test OFF-Road [PL] – 1.5DCi 110 KMDacia Duster 2018 – Test OFF-Road [PL] – 1.5DCi 110 KM
Jak nowy Duster poradzi sobie ze żwirem i stromymi górkami? Czy da sobie radę, czy ugrzęźnie w koleinach? Sprawdź to razem z nami!

// Chcesz nas wspomóc?
https://patronite.pl/DLCars

// Znajdziecie nas:
https://www.facebook.com/dlcarsstudio/
https://www.instagram.com/dlstudiovideo/
https://www.youtube.com/c/DLAutomotiveExperience/

// Music: Patryk Szczepankiewicz
&
// Track: Diamond Eyes – Everything [NCS Release]
Music provided by NoCopyrightSounds.
Watch: https://youtu.be/_XspQUK22-U
Free Download / Stream: http://ncs.io/EverythingYO

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

11 thoughts on “Dacia Duster 2018 – Test OFF-Road [PL] – 1.5DCi 110 KM

  1. Małe problemy miałem tylko z że wskaźnikiem paliwa oraz z cewką. Od czasu do czasu jeżdżę w lekkim terenie i samochód naprawdę daje rade. Prosty wół roboczy.

  2. Bardzo fajny samochód. Czekam aż producent zaoferuje 4×4 z automatem. To będzie wtedy już mój drugi Duster. Obecnym mam już nakulane prawie 350 tysięcy km na LPG. Pozdrówk.

  3. Dacia jest dobra, bo tania i bazuje na sprawdzonych rozwiązaniach technicznych renault. Dzięki temu można mieć nowe auto za stosunkowo nieduże pieniądze.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!