Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Lexus NX - Najładniejszy SUV na naszym rynku? | Test OTOMOTO TV

Lexus NX – Najładniejszy SUV na naszym rynku? | Test OTOMOTO TVW tym odcinku testujemy Lexusa NX pierwszej generacji. Jest to samochód, na widok którego serce zaczyna bić szybciej. Czy nasze oczekiwania odnośnie jego wysokiej jakości i niezawodności zostaną spełnione? Jak prowadzi się to auto? Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie z rynku wtórnego? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w najnowszym filmie OTOMOTO TV. Zapraszamy do oglądania!

W tym odcinku testujemy Lexusa NX z 2015 roku z silnikiem hybrydowym o mocy 197 KM.

0:00 Wstęp
0:45 Wygląd zewnętrzny i lata produkcji
1:52 Wnętrze i wyposażenie
9:48 Bagażnik
11:26 Wrażenia z jazdy
12:55 Przyspieszenie i test elastyczności
13:13 Test wygłuszenia wnętrza
12:27 Bezpieczeństwo
14:05 Test spalania
14:14 Ceny
14:38 Gama modeli i silników
18:11 Awaryjność i serwisowanie
19:22 Podsumowanie testu

🚘 Znajdź Lexusa NX na OTOMOTO: https://bit.ly/201_otomoto_Lexus_NX

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/201_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: https://bit.ly/Funkiel_Grupa
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/201_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#LexusNX #test #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

39 thoughts on “Lexus NX – Najładniejszy SUV na naszym rynku? | Test OTOMOTO TV

 1. Powiem tak jako od lat właściciel aut marki Lexus , NXy przewinęły się dwa u mnie i jeden i drugi Hybryda i powiem jako osoba która mega dużo przejechała tym modelem i jako miłośnik marki Lexus są wady i zalety : zalety to piękny projekt szczególnie modelu po lifcie przod i tył nabrał charakteru jeszcze vardziej oraz środek deski rozdzielczej , spalanie jak na tak duże auto rewelacja , miejsca z tylu mnóstwo tak samo z przodu lecz trzeba brać poprawkę ze lexus otula kierowcę i pasazera , wygoda foteli jest obłędna i mówię o zwykłej wersji a nie F sport , systemy bezpieczeństwa jest sporo , po lifcie mega przyjemny ekran duży z fajna grafika , touch pad ja go lubię i dla mnie sterowanie nim jest wygodne i szybkie , fajny detal zegarek sterowany przed gps w wersji przed liftem były guziki do sterowania go , pewne prowadzenie wersji E four , skrzynia biegów tu pisze o zalecie : brak szarpania przy zmianie biegów bo niema zmiany biegów wciskasz gaz i jedziesz , auto od 0 do 50 bardzo szybko odchodzi wiec manewr w mieście szybko wykonany , brak skrzypienia jęczenia tworzyw nawet przy przebiegach powyżej 150 tysięcy , bezawaryjność !!!!! Tak spokój na kilometry , bi ledowe oświetlenie z przodu i ogólnie wszystko w
  Ledach , fajne smaczki jak te śrubki krytykowane na filmie na tunelu środkowym , to akcent nawiązujący do modelu LFa Lexusa tam były one zastosowane i tylko jest to akcent , lusterko dodatkowo w tunelu środkowym super gadżet szczególnie dla mojej żony , duże schowki , 4 miejsca na kubki z przodu na trasę po jednym w drzwiach przednich oraz dwa przy podłokietniku dobre teras minusy : ryczący silnik na wysokich obrotach przez skrzynie ECVT kwestia przyzwyczajenia ma się dobre nagłośnienie to nawet tego się nie słucha , syf po otwieraniu maski tak tu robi się syfik otwierasz maskę silnika by dolać płynu do spryskiwaczy i widok silnika brudnego ale to nie alfa ze będzie świecić otwarta maska , wkurza strasznie kwestia braku koła zapasowego jeśli nie zamówiłeś koła zapasowego to masz problem bo zestaw naprawczy to lipa , przez 3 lata od kupna nowego auta przez assistans lexusa wiec przebicie opony to żaden problem działaj super świetnie itd po 3 latach warto kupić dojazdowke i tu mamy problem dojazdówka pod pokrywkę bagażnika nie wejdzie niema opcji schowek jest zbyt wąski kupna plastików pod koło zapasowe kosztuje jak dorbze pamietam tak grube pieniądze ze lepiej ti bym za niego wolał kupić golfa jakiegoś i ciągać go na lince za lexusem bo w razie coś odczepić i golfem zawieść koło do wulkanizacji a tak koło dojazdowke trzeba wozić typowo w bagażniku dla swojego bezpieczeństwa co ogranicza przestrzeń bagażowa , kamera cofania no ciut trochę mogła by być lepsza , uwielbiany przez złodziei tak jeśli się mieszka w mazowieckim to kurde pilnować się trzeba no i chyba to tyle .

 2. nic specjalnego, przypomina inne suvy. Moj ulubiony z wygladu z przodu to zdecydowanie Outlander 2022. (niestety pospieszylem sie z wersja 2020) Wyglada futurystycznie i pewnie nawet za 20 lat nie bedzie wygladal jak obecnie 18-letni golf, czyli niemal jak polonez. Mam tez 21-letnia mazde 323f sport. Wyglada nowoczesniej niz wiele nowszych aut, bo kiedy niemcy robili swoje auta jak pudelka zapalek, japonce postawili na oplywowe ksztalty i mniejsze reflektory.. lepiej stawiac na auta ktore wygladaja futurystycznie, bo sie potem wolniej stylistycznie starzeja. A jeszcze ten lexus ma ryzykownie duze swiatla, a ten element w wiekszych rozmiarach szpeci wiele starszych aut. Nie wiem jak ludzie moga lexusy traktowac jak jakas luksusowa marke, jeszcze nie widzialem lexusa po ktorym mi kopara opadla, a zwykle mareczki "dla pospolstwa" potrafia to nieraz zrobic lepiej bez pompowania balonika klasy premium.. jesli kupowac lexusa to z innego powodu niz wyglad jak dla mnie.

 3. Hybryda nie jest dynamiczna? Proszę sprawdzić start spod świateł nie chodzi mi o setkę ale takie życiowe włączanie się do ruchu.. kwestia spalania jest też przeszacowana te auta palą po 8-9 na autostradzie w mieście nawet poniżej 6. Pisze to użytkownik a nie tester przez 15 minut. Skrzynia owszem przy strzale jest głośno(trwa to chwilę) ale przy normalnej jeździe nigdy nie miałem nic pracującego lepiej , gładko komfortowo itd. Gorąco polecam zwłaszcza jako alternatywa dla klejnotów z Bawarii czy MB. Nie jest to auto o potencjale sportowym bo nie ta bryła.

 4. Wszystko super, tylko pytanie czy japonczycy poprawili zabezpieczenie antykorozyjne bo w tej materii mają spore braki ale może w tym Lexusie za 10 lat nie zobaczymy w podłodze korozji…🤔

 5. #marcinprzetestuj
  Sprawdźcie kiedyś Peugeota 206, to przecież tak popularne niegdyś auto na polskich drogach. Można powiedzieć francuski konkurent golfa, skody fabii czy opla corsy. Najlepiej wersję 5 drzwiowa, bo tych 3 drzwiowych jest nie wiadomo czemu więcej i raczej każdy już takiego widział

 6. Bravo, że wreszcie jest Lexus, wbrew co myśli większość ludzi w Polsce poza Europą królują również inne marki niż grupa VW. Są takie rynki jak USA, bliski wschód – bogate kraje. Wystarczy polecieć do UAE i już widać że królują trzy SUV'y tj Nissan, Toyota i LEXUS. Plus wszystkie ogromne USA pojazdy.

 7. #marcinprzetestuj
  Skoda Fabia I generacji – Są one dość popularne na rynku wtórnym. Następczyni Felicji, która pomogła Czechom zaprezentować się w pozytywnym świetle na arenie międzynarodowej po upadku ZSRR i która była jedyną Fabią dostępną w sedanie (sam takową posiadam).

 8. jeśli dla ciebie to najładniejszy suv to twoja kobita musi wyglądać jak mix kopacz i grodzkiej (grodzkiego) . japończycy i tak zrobili duży postęp w designie ale jeszcze długa droga przed nimi. koreańce robią ładniejszw samochody o makaronach nie wspomnę .

 9. Może Czas już na Renault Espace V Talisman I i Megane IV czyli auta które mamy od 2015 roku na rynku praktycznie. I które podobno sprawiały sporo problemów w pierwszych latach produkcji. Ciekawe jak to jest po 7 latach 😀

Dodaj komentarz

Zadzwoń!