Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Lexus ES 300h TEST POV Drive & Walkaround English Subtitles

Lexus ES 300h TEST POV Drive & Walkaround English Subtitles#lexus #lexuses #autowizja
2019 Lexus ES 300h 2.5 Hybrid 218 hp

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

50 thoughts on “Lexus ES 300h TEST POV Drive & Walkaround English Subtitles

  1. Lexus jest luksusową marką Toyota Motors, tak samo jak Audi jest, ekhm, "luksusową" marką Volkswagen Audi Group. Taka strategia jest całkowicie normalna i nie ma co na to psioczyć. Jednakże w Audi jest więcej Volkswagena niż w Lexusie Toyoty, jeśli już czepiać się rodowodu. Nie ma co się na siłę doszukiwać zbyt wielu zależności, bo przecież o MB A klasie z francuskim silnikiem nikt nie powie: "Renault".

  2. Czemu powiedziales o tej szparze z przodu? Setki razy patrzyłem na lexusa i tego nie widziałem a teraz to widzę. Popsułeś cały urok :p ale i tak mi się podoba całe szczęście 🙂

  3. Ja mam go Lexus ES 300h Luxury Sport Hybrid. Make December 2019.- best ever . Wygodny luksusowy, ma funkcje sport co robi z niego prawie rakiete. Wykonczenie fabulous. A! i ma hands-free driving system – jak sie nie trzyma rak na kierownicy to samochod przpomina ze hands-free to tylko pomoc a nie zasteptswo kierowcy 🙂 Infortainment i sgreat – nie chcesz sladow paluchow na ekranie !!

  4. this colour is super…i sat in this car at Lexus and standing in front of this wide nice grill is just WOW !! But in germany with no speedlimit the GS450H was much better than this underpowered 4cyl. In countries with speedlimit its wonderful !

  5. Chyba najładniejszy lex do tej pory to jest IS od 2013 I ta bezstopniowa skrzynia.. Prawie jak w skuterze 🤣 Jest tam opcja zmiany ustawien zeby skrzynia udawała zmiane biegow?

  6. test spoko ale ten ES wiadomo o gustach się nie dyskutuje ale taki dziwoląg niby proporcje są ale takie na siłę w dodatku z profilu od razu widać że FWD poprzednik GS dużo ładniejszy

  7. Lexus jakoś w tym roku bardzo nie poprawi słupków sprzedaży tym modelem bo jego dostępność ustalona na niektóre rynki jest dość mocno ograniczona np. Na całe UK w 2019 roku było tylko dostępne 2tys sztuk. Warto również wspomnieć o zegarach. Wasza wersja to chyba podstawa doposażone, dlatego macie najgorsze zegary. W wyższych wersjach wyglada już to zupełnie inaczej bo jest tam ruchomy pierścień.

  8. Powiem Wam szczerze, nie rozumiem jak mając 300, 400 tys na samochód można wybrać BMW, Audi albo Mercedesa zamiast Lexusa. Gdyby było mnie stać takiego takiego LC 500 tu i teraz.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!