Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
2008 Volkswagen Phaeton - Detale, wyposażenie, rozwiązania (ENG SUB)

2008 Volkswagen Phaeton – Detale, wyposażenie, rozwiązania (ENG SUB)[PL] Gdy kupowałem Volkswagena Phaetona szukałem recenzji lub filmów przedstawiających wyposażenie, niektóre detale i ciekawostki techniczne. Po kupnie i zapoznaniu się z autem postanowiłem „zlepić” taką kompilację kilkunastu krótkich filmików przedstawiających wg mnie ciekawe elementy wyposażenia oraz rozwiązania. Filmiki celowo są bez muzyki, by przedstawić także dźwięki towarzyszące które słychać (bądź też nie) podczas obsługi samochodu.

[ENG] When I was buying Volkswagen Phaeton, I was looking for reviews or films depicting equipment, some details and technical details. After buying and getting acquainted with the car, I decided to „assemble” such a compilation of a dozen or so short videos depicting interesting elements of equipment and solutions. The movies are intentionally without music to also present accompanying sounds that are heard (or not) while the car is being used.

Volskwagen Phaeton Individual z 2008 roku. Silnik 3.0 TDI 240 Km (CEXA). Tak wygląda samochód z przebiegiem 270 tyś km.

Zapraszam do śledzenia oraz subskrypcji kanał.

3.0 v6 TDI | 240 hp | 500 Nm | 4motion |237 kmh | 8,3 sec – 100kmh

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

44 thoughts on “2008 Volkswagen Phaeton – Detale, wyposażenie, rozwiązania (ENG SUB)

 1. Mam w taki samym kolorze i wnętrzu z 2009r z nowym multimedia rns810 , tez individual , dla mnie najciekawsze zestawienie lubię jasne wnętrza , tez się zdecydowałem na cexa, mój jest biedny nie ma rolet, oka cyklopa, asystenta martwego pola, solardachu, star stop, bezkluczykowy zamykania, dodatkowych skór , lodówki ,
  Dużo jeżdżę po autostradzie , wiec zależało na fotelach ( masaż , wentylacja grzanie , 18 ustawień ) i łopatkach ! I trafił mi się taki individual 🤣🤣 wiec na moje potrzeby super opcja mam dwa najważniejsze i najpraktyczniejsze elementy wyposażenia ✌️ czego brakuje to solardachu! I oka cyklopa na autostradzie czuć brak aktywnego tempomatu Ale da się przeżyć ! Koszty serwisu w normie auto już na krótkim kodowaniu ( od 2008 jak się nie mylę ) wiec diagnostyka jest prosta i mniej problemowa !
  Silnik , skrzynia etc to to samo co w kałdi a6c6 i co ciekawe zawieszenie aktywne jest tez takie same ! Cały czas mówię o cexa, noe wiem jak reszta , przeglub czy polos to samo, tarcze z klockami tez tragedii nie ma ! Auto staje się jungetimerem z wspaniała historia niczym w140 ,
  Zastanawiam się nad jeszcze jednym ale w L 🤣 pozdrawiam i polecam takich aut już nie będzie ✌️

 2. Przekleństwem tego samochodu była jego marka. Targetem byli prezesi, tylko mało który prezes kupuje Volkswagena wyglądającego z zewnątrz jak Passat podrzędnego pracownika. Środek jak w S-klasie, adresowany do tej samej grupy, ale marka nie ta.
  Z drugiej strony zrobienie luksusowej limuzyny pod marką VW było marzeniem Ferdinanda Piëcha, prezesa Volkswagena i wnuka Ferdinanda Porsche, więc chyba nie do końca założeniem było podbicie rynku.

 3. Nie jestem jakimś wielkim fanem VW, ale phaeton to jedno z najlepszych aut tego producenta. Może i jako nowy sukcesu sprzedaży nie pobił. Ale dzisiejsze VW to już nie jest to.

 4. Mój dentysta miał takiego w v10 tdi. Na owe czasy wydał dwa domy koło Wwy za to auto. Kupił pod sam suwak wyposażonego. Kosmos auto jak na te czasy.

 5. Szczerze to praktycznie mam to samo w citroenie c5 c7 różnica taka ze 1/3 ceny nowy kosztował w porównaniu do vw a i teraz kosztuje tyle z 2012 roku co vw z początku produkcji czyli jednym słowem vw przerost ceny nad treścią wystarczyło by to auto miało gwiazdę zamiast w na masce o było by hitem. Vw nigdy nie będzie klasa premium ten samochód jest tego przykładem

Dodaj komentarz

Zadzwoń!