Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Ford Puma ST, czyli jak przełknąć żabę (TEST PL) | CaroSeria

Ford Puma ST, czyli jak przełknąć żabę (TEST PL) | CaroSeriaModelami z serii ST Ford od lat robi robotę. Silniki, manualne skrzynie biegów, sportowe fotele, niesamowite zawieszenia i całkiem sensowne ceny – wszystko to czyniło z tych aut naprawdę wyjątkowe hot-hatche. Bez udziwnień i bez kombinowania. Ujmowali prostotą i wiedzieli, że tego właśnie oczekują klienci.

Dziś na mojej świeżo umytej kostce przed domem (żebyście się znowu nie śmiali, że brudno) stoi najnowsze wcielenie teamu Ford Performance: zielona Puma ST. Puma, która z wyglądu przypomina żabę z wytrzeszczem. Pod maską ma silnik o nieparzystej liczbie cylindrów. Nie, niestety nie pięciu, tylko trzech. Ale generują zacne 200 koni. Do tego dochodzi mechaniczna szpera, sztywniejsze zawieszenie, lepsze hamulce i manualna skrzynia biegów. Brzmi nieźle, nie? Sęk w tym, że po przygodach z Fordem Focusem ST, podchodzę do Pumy z dużą nieufnością. Trochę, jak pies do jeża. A raczej Bąk do żaby…
@CaroSeria #fordpumast
🔥🔥🔥
Subskrybuj mój kanał jednym kliknięciem 👇✌
https://www.youtube.com/caroseria/?sub_confirmation=1

Info o nowym teście zawsze tutaj: https://www.instagram.com/lukaszbak_caroseria

CaroSeria: Klepiemy o samochodach. Ale tylko o takich, które budzą w nas jakieś emocje. Albo przynajmniej są kontrowersyjne. Nieoczywiste. Rzadkie. Jakieś. Czasami na wesoło, innym razem poważniej, ale zawsze szczerze i uczciwie. Nowe auto wjeżdża na kanał w każdy piątek. Raczej później, niż wcześniej.

„Powered by VREDESTEIN”

Program zawiera lokowanie produktu.

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

33 thoughts on “Ford Puma ST, czyli jak przełknąć żabę (TEST PL) | CaroSeria

 1. To ja może wierszyk…

  Na Instagramie sprawa miała swe miejsce,
  Napisałem Łysemu, odpisał w podzięce,
  Ta sama sprawa u Kownackiego i Mikiciuka,
  Lecz nie odpisał jeden i drugi, prawie w sobie
  Się załamałem, lecz do Bąka znów napisałem
  Łysy powtórnie odpisał więc się podbudowałem,
  Wniosek jest jeden i bardzo krótki, Bąku to człowiek, ci dwaj – podludki…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!