Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Kombi w dieslu/4x4/automat do 30 tys. zł | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

Kombi w dieslu/4×4/automat do 30 tys. zł | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TVW dzisiejszym odcinku Przeglądu Ogłoszeń poszukujemy aut spełniających bardzo precyzyjnie określone kryteria – kombi z silnikiem diesla, napędem 4×4 i automatyczną skrzynią biegów w cenie do 30 tysięcy złotych. Czy w tym budżecie da się spełnić wszystkie z nich? Przekonajcie się oglądając nasz najnowszy film!

4:18 BMW Serii 3 E91
10:33 Audi A6 C6
15:10 Opel Insignia A
19:48 Volkswagen Passat B7
23:44 Škoda Superb 2

Opcje bonusowe godne uwagi :

26:56 Subaru Legacy Outback
27:06 Dodge Magnum
27:26 Subaru Baja

🚘 Znajdź polecane w filmie modele na OTOMOTO: http://bit.ly/otomoto_kombi_do_30k

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://bit.ly/76_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/76_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#kombi #przegladogloszen #otomoto

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

44 thoughts on “Kombi w dieslu/4×4/automat do 30 tys. zł | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

  1. O tak!
    Auta mafii z lat 90-tych to świetny pomysł na odcinek. Już widzę masę pomysłów na scenariusz. No i to zestawienie Lochy z siódemką otoczone e36 z przyciemnianymi szybami… dajcie to jak najszybciej!

  2. Dopiero teraz zauważyłem, że typ nadwozia jest w polu "typ" :D. Dla mnie bardziej intuicyjne by było, gdyby typ nadwozia był w polu "nadwozie", zaś "typ" zawierał to co zazwyczaj określane jest jako segment (auto miejskie, kompakt etc.).

  3. Nie lubię japońców, ale jak już chciałeś uniknąć samych niemieckich aut w materiale, to mogłeś dać Subaru Legacy 😉 Że już nie wspomnę o fajnych Volvo w tym budżecie, zamiast Passata w trzech smakach 😛

  4. Panowie pomożecie? Co oznacza poniższy zapis w ogłoszeniu.: "Niniejsze ogłoszenie ma charakter wyłącznie informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu obowiązujących przepisów, w szczególności kodeksu cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia" nie wiem dlaczego ale jak widzę taka informacje to zapala mi się czerwona lampka, że sprzedający chce coś ukryć 😀. Czy przesadzam?

  5. Ciekawy przegląd chociaż ja wolał bym zobaczyć; kombi 4×4 do 50 tyś. zł, nie koniecznie w dieslu i automacie ale za to z dobrym wyposażeniem.

  6. Wg mojej skromnej osoby i mojego gustu BMW jest lepsze od Audi pod wzgledem wizualnym ale i wrażeń z jazdy. Pod wzgledem mechanicznym nie wypowiem sie, bo nie jestem kompetentny. Kazdy kilometr w BMW to czysta przyjemność, natomiast w Audi jest po prostu ok, nic wiecej. BMW ma swoj charakter.

  7. Pomysł na nastepny odcinek: Test Volvo S60 II oraz V60, lata pędzą do przodu a oba modele wchodzą w auta dostępne dla większej ilości osób co też wpłynie na oglądalnośc odcinka, a powiem szczerze ze 2 lata czytam wszystko na temat S60 II (wymarzone jak uzbieram XD) i nie ma żadnego konkretnego testu który byłby fajnie przedstawiony i co prawda po 10 latach od premiery. Większość filów niestety sprzed 5-10 lat, a te świeże niezbyt dobre 🙂 Pozdrawiam i zachęcam do łapkowania tych którzy owy pomysł propsują 😀 #pomysł #marcinprzetestuj

Dodaj komentarz

Zadzwoń!