Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Ford Edge - test - Jest Pięknie za kierownicą

Ford Edge – test – Jest Pięknie za kierownicąDziś Ford Edge i 10 rzeczy, które trzeba o nim wiedzieć.

(English subtitles available)

www.jestpieknie.pl
Instagram: @amgidynska

Co mam na sobie:

Okulary Chanel, podobne: https://goo.gl/zkLZ9w
Tunika Tommy Hilfiger, podobna: https://goo.gl/vQ8v32
Spodnie Tommy Hilfiger: https://goo.gl/PkVqJg
Pasek Carolina Herrera, podobny: https://goo.gl/fNL5eJ
Mokasyny Hego’s, podobne: https://goo.gl/47M45L
Fitbit Alta: https://goo.gl/2TB2Dk
Torebka Coach: https://goo.gl/uZ535v

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

23 thoughts on “Ford Edge – test – Jest Pięknie za kierownicą

  1. Zastanawiam się nad kupnem tego Forda. Jest kilka fajnych ogłoszeń w niskiej cenie sprowadzonych z USA i Kanady. Tylko podejrzanie niskie przebiegi mają? Możliwe że taki Ford może mieć ok 15 000 tys przejechanych jak jest z 2017r?

  2. Mam od 6 miesięcy i jak dla mnie rewelacja. Jednak wersja amerykańska 2.0 240 KM bardziej do mnie przemawia i taką zakupiłem. Auto bajka i najfajniejsze jest to że jest ich tak mało. Można być trochę odmiennym od innych.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!