Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Jeździłem Maybachem za PONAD MILION ZŁOTYCH na Uberze w Warszawie ! | Hi_5

Jeździłem Maybachem za PONAD MILION ZŁOTYCH na Uberze w Warszawie ! | Hi_5—- Instagram: buczooo —–
kontakt mailowy: hi_5@interia.pl
Obserwuj na insta, tam dzieje się dużo więcej 😉
_
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬UWAGA▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

FILM NIE JEST SPONSOROWANY PRZEZ ŻADNĄ APLIKACJĘ!
________________________a mógłby być 😉 _______________________
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

19.05. jeździłem w Warszawie luksusowym Maybachem S560 , 470KM, 4matic, masaże na wszystkich fotelach – chyba więcej nie trzeba przedstawiać, auto mówi samo za siebie! Chciałem sprawić radość pasażerom aplikacji i zobaczyć ich reakcje na samochód i przyspieszenie. Niektórzy byli przestraszeni, inni zaskoczeni. Wszyscy robili zdjęcia, dodawali InstaStory, zabawa była przednia! Na końcu filmu pokazuję wam propozycję samochodu do następnego odcinka. Dajcie znać czy chcecie kontynuację serii z AMG GT R ”Driftem”’, czyli 765-konną bestią!

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

Dziękuję JOSE za udostępnienie samochodu do nagrania odcinka i pomoc w produkcji 🙂 Poniżej łapcie linki do jego SocialMedia, dowiecie się tam więcej o jego działalności:

Facebook: https://www.facebook.com/JOSEMARIUSZOLEJNIK/
Instagram: https://www.instagram.com/jose_kolekcjoner_/
Firma: https://www.facebook.com/GaleriaFigurStalowychPalacKulturyiNauki/

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

[ENG]
You guys loved my previous Uber pranks so much that I decided to do picking up Uber passengers prank in Maybach ! But this time instead of using another Lamborghini Huracan I decided to take it up a notch and surprise my passengers with a Marcedes Maybach S560 ! Everyone was surprised to see and get picked up in a Lamborghini but they all had fun and got to their destinations safe and happy ! What video should I do next ? Should I do more Uber or Bolt pranks ? What cars should I use ? Another Lambo? Maybe a Ferrari ? A McLaren ? How about a Bugatti ? Porsche ? Or maybe this beautiful Mercedes AMG GT R Drift?! Comment your car ideas below ! If you have any cool video ideas you want to see me make comment them below ! I love you and thanks for your support ! See you on the next video !
▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

– Wiele osób pyta o model zegarka z filmu – wszystko znajdziecie na stronie kaktus24pl 🙂

#UberPrank #Maybach #Warszawa

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

46 thoughts on “Jeździłem Maybachem za PONAD MILION ZŁOTYCH na Uberze w Warszawie ! | Hi_5

Dodaj komentarz

Zadzwoń!