Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Porównanie dwóch generacji Volvo S60 | Autogala Volvo

Porównanie dwóch generacji Volvo S60 | Autogala VolvoPorównanie dwóch generacji Volvo S60 wyraźnie pokazuje, jak bardzo samochody Volvo zmieniły się z biegiem czasu.

#volvos60 #s60 #porownanievolvos60

Volvo S60 to najlepsze połączenie komfortu podróżowania i przyjemności z jazdy. Obejrzyj nasz film i zobacz, jakie zmiany zaszły w nowym modelu Volvo S60 w porównaniu do modelu poprzedniej generacji.

Więcej o wszystkich modelach Volvo możesz się dowiedzieć z naszej strony internetowej: https://autogala.volvocars-partner.pl/
Sprawdzisz tam najnowsze oferty, zrobisz konfigurację wybranego modelu, znajdziesz informacje o naszej firmie.
Możesz nas także odwiedzić na Facebooku i Instagramie – jesteśmy tam bardzo aktywni, codziennie nowe, interesujące treści i piękne zdjęcia.

A co tydzień na naszym kanale nowy film z porównaniami, testami i poradami. Nie przegap!

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

15 thoughts on “Porównanie dwóch generacji Volvo S60 | Autogala Volvo

  1. Jeśli chodzi o przelom to nie pierwsza generacja s60 zmieniła wygląd z kanciaków na opływowe kształty a s80 I w 1998 choć s60 na tej aamej plycie ale s80 I było przełomem właśnie mówi szczęśliwy posiadacz s80 I FL, kocham Volvo

  2. Szkoda, że nie dodaliście, że obecne skrzynie szarpią po przebiegu 60 tys., wygłuszenie na poziomie fiata tipo, a ekran dodatkowy to kolejna porażka w kolejnej firmie.

  3. Ok. jest aktywny tempomat i jest speed limiter dostosowujący się do znaków drogowych, żebym nie przekroczył prędkości. A czy jest taka opcja, że jadę na aktywnym tempomacie np nastawionym na 120 km/h na ekspresówce i nagle są roboty drogowe i ograniczenie do 80km/h i samochód bez mojej ingerencji – bo jedzie na tempomacie – dostosuje się do tej predkości. Czyli czy te funkcje działają łącznie? czy też nie. Bo ze sterowania na kierownicy wynika, że przełączam między funkcjami i tylko jedna moze być aktywna.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!