Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Nissan Navara - test - Jest Pięknie za kierownicą

Nissan Navara – test – Jest Pięknie za kierownicąNissan Navara po kuracji odmładzającej ma być teraz jeszcze bardziej elegancki i wygodny. Anna Gidyńska sprawdza, czy to alternatywa dla luksusowych SUVów czy raczej narzędzie do ciężkiej pracy.

(English subtitles available)

www.jestpieknie.pl
Instagram: @amgidynska

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

20 thoughts on “Nissan Navara – test – Jest Pięknie za kierownicą

  1. Chcesz wiedzieć jaki jest mój wymarzony samochód? Otóż jest to samochód elektryczny pokryty super wydajnym lakierem spełniającym rolę ogniwa fotowoltanicznego. Ma małe,ale o olbrzymiej pojemności ogniwo,które można naładować w czasie porównywalnym do tankowania paliwa.Na jednym ładowaniu można przejechać 1000 kilosów.Napęd oczywiście na wszystkie koła.Moment napędowy zwija asfalt pod…..rzycią. Science fiction?! Przecież pytałaś o marzenia,więc MARZĘ.

  2. jeśli o PickUpy chodzi z chęcią bym przgarnął jakiegoś wielkiego Forda F350 Heavy Duty lub cos podobnego z gigantycznym dieslem pod maska zostawiającymm za sobą kłęby dymu . a z takich normalnych to jakiegoś Sleepra z lat 80-90 do miasta takiego zeby nikt sie nie spodziewał jak to wystrzeli z pod świateł

  3. after sceny, padłem na podłogę zalany łzami… 😀 uśmiałem się lepiej niż na wczorajszych kabaretach 🙂
    fajny kanał, powodzenia życzę 🙂 może kobiece podejście do auta VW Golf Sportsvan ;)?

  4. Fajnie sie ogladalo wasz (Marek Drives) test Forda w Kanadzie. Moze wroc do Kanady aby wytestowac Honda Ridgeline :):) Wszystkie te male pick-upy jak Honda Ridgeline, Chevy Colorado, GMC Canyon lub Toyota Tacoma sa bardzo popularne w Kanadzie. Maja komfort SUV i pake na wszystkie inne pie*doly (lifestyle) :):)

  5. O mężczyznach jeżdżących dużymi autami, mówi się , że jest to przedłużenie, czy rekompensata ich męskości. Od paru lat widać proces zmian gustu pań, które porzucają małe zabaweczki i przesiadają się do takich monstrów. Ciekawy jestem co one sobie rekompensują?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!