Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Ford Mustang Bullitt 5.0 V8 460 TEST POV Drive & Walkaround ENGLISH SUBTITLES

Ford Mustang Bullitt 5.0 V8 460 TEST POV Drive & Walkaround ENGLISH SUBTITLES#bullit #fordmustang #autowizja
2019 Ford Mustang Bullitt 5.0 V8 460 hp MT6

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

27 thoughts on “Ford Mustang Bullitt 5.0 V8 460 TEST POV Drive & Walkaround ENGLISH SUBTITLES

  1. Jechałem wczoraj sobie do miasta a tam za mną mustang 2017 ,mam mówi a co to za nami jedzie. Ja mustang bullitt ,byłem z niebo wzięty a ,, to małe miasto i nie często się tu takie maszyny spotyka ,,

  2. Ja niedawno stałem się posiadaczem Focusa ST mk3 z silnikiem który jest montowany w Mustangu – to powiem tak nigdy nie byłem przekonany do Forda nigdy nie byłem przekonany do koloru białego ( bo taki kolor ma mój samochód ) ale jak zobaczyłem go na żywo i przejechałem się nim to nie rozumiem polskiego parcia na niemiecką motoryzację z uporem maniaka

Dodaj komentarz

Zadzwoń!