Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Tanie Youngtimery | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

Tanie Youngtimery | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TVPrzed Wami kolejny Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO. W tym odcinku pod lupę wzięliśmy tanie klasyki. Samochody, które każdy z nas doskonale zna. Rozwiejemy również wątpliwości co do definicji słowa youngtimer. Przygotowaliśmy dla Was 5 ciekawych pozycji. Siadajcie i oglądajcie uważnie!

01:23 Mercedes W124
07:50 BMW Seria 3 E36
11:59 Peugeot 605
17:28 Volvo Seria 400
21:27 Volkswagen Golf 3

🚘 Znajdź omawianego Mercedesa W124 na OTOMOTO: http://bit.ly/93_otomoto_mercedes_w124

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://bit.ly/93_Otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/93_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#tanieyoungtimery #przegladogloszen #otomoto

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

32 thoughts on “Tanie Youngtimery | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

 1. Dlaczego w tym materiale prezentowane są auta która nadają się w większości do odbudowy a nie jazdy? Pomijając te z silnikami wysokoprężnymi pod maską. czy serio jest taki problem kupić coś co ma ~100 tys przebiegu….

 2. Ehh stary, nieaktualny film… Youngtimer, klasyk to pojęcie niedługo martwe, bo przecież jeżeli samochód nie spełni tej minimalnej normy EURO 4 z 2006- a tylko takie będą dopuszczone do ruchu po UE od 2024 r. to nigdzie nie pojedzie… Z tego co mamy w projekcie PE  to można będzie w nim albo zamontować współczesny silnik z innego auta, albo wstawić do muzeum bo bez lawety nim nie pojedziesz, no chyba, że poza drogami publicznymi. Zaraz będziemy eksportować klasyki i  zabytkowe samochody za grosze do USA… Nikt nie czyta serii C dziennika UE… szkoda… Jeżeli samochód z dieselem nie zrobi parametrów:
  CO 0,5
  NOx 0,25
  HC+NOx 0,3
  PM 0,025
  A z benzyną:
  CO 1
  HC 0,1
  NOx 0,8
  To taki pojazd nie będzie mógł już być dopuszczony do samodzielnego ruchu W JAKIEJKOLWIEK FORMIE po drogach Wspólnoty Europejskiej.
  Po co więc kupować stare auta ? Drugi raz macie o tym mowę w projekcie Europy 2050- od 2026 już tylko EURO 5 będzie dopuszczone… RADZĘ SZYBKO POSPRZEDAWAĆ STARE AUTA, do 2006 r. ZANIM TRAFIĄ DO MUZEUM, LUB NA SZROT. Dla pojazdów zabytkowych nie przewidzieli wyjątku. Na szczęście to tylko w Unii Europejskiej…

 3. Volkswagen _ dobre auto – wybierz jedno . Jego opis to się chyba dotyczy Poloneza Caro. Już w programie motoryzacyjnym podczas testu w 1994/1995 na TVP2 dziennikarze jednogłośnie stwierdzili że go bije na głowę Peugeot 306 . A co do Peugeot 605 to rzeczywiście coś nie wypalił , są plotki że dlatego że przypomina mniejszego Peugeot 405 i pamiętam takiego białego który gnił latami koło babci na osiedlowym parkingu i miały pewne problemy z elektroniką bo miały różne nowinki technologiczne jak na przykład czujnik deszczu dzięki któremu włączały się automatycznie wycieraczki. Takie Volvo wielokrotnie widziałem i nawet jedno u nas jeździ jeszcze nie jeden kolekcjoner w mieście ma wiele modeli Volvo .

 4. Jeżeli chodzi o zakładki w otomoto to mi osobiście bardzo brakuje tego co kiedyś było na allegro albo dalej jest czyli podział samochodów zabytkowych na Kraj produkcji mega fajna sprawa to była.

 5. i oczywiście na pierwszy strzał mietek baleron, z niego taki klasyk jak z koziej dupy trąba… następne jeszcze gorsze gówna E36 czyli śmietnik i golf… jak to mają być klasyki to ja jestem taki ksiądz co nigdy ministranta nie bzykał.

 6. Witam. Proszę o test czteromiejscowego coupe. Ale takiego, w którym rzeczywiście zmieszczą się cztery dorosłe osoby. Przedział cenowy między 100, a 160000. Świetny odcinek. Jak zwykle. Pozdrawiam.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!