Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Ile naprawdę pali Ford Kuga?

Ile naprawdę pali Ford Kuga?Na tym filmiku pokażę, ile naprawdę pali mój Ford Kuga kupiony w Firmie Germaz we Wrocławiu. Nie musiałem daleko jechać, bo tylko na stację benzynową Shell na Nowym Dworze we Wrocławiu, gdzie zawsze mogę liczyć na miłą obsługę oraz „nie chrzczone paliwo”. Z pobieżnych rachunków wyszło mi nieco ponad 7 litrów V-Power na 100 kilometrów. Jazda raczej po mieście na krótkich odcinkach, samochód nie jest garażowany. Jest to nieco więcej niż podane w książce serwisowej, ale nie jeżdżę zbyt dużo w trasie, a przede wszystkim po mieście.

http://www.badania-na-prawo-jazdy-wroclaw.com/nowy-ford-kuga-galeria-fotek-2011.html
Jeżeli ktoś ma inne opinie lub lepsze spalanie ropy na 100 km, to zapraszam do komentarzy lub raport wideo. Moja Kuga ma 163 KM, skrzynię manualną oraz w tym czasie przebieg około 800 km.

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

9 thoughts on “Ile naprawdę pali Ford Kuga?

  1. Jeżeli kogoś nie stać żeby zlać do baku tyle ile trzeba w stosunku do splalania auta, to niech autobusami albo rowerem jeździ😉 Mamy takie czasy gdzie można sobie swobodnie dobrać na rynku ekonomie auta pod zasobność portfela. Zresztą na spalanie mają wpływ bardzo różne czynniki jak i sama technika jazdy kierowcy.

  2. Pan Boguś wciska tego vipałera na lewo i na prawo bo mu za to placa, a roznicy w jezdzie nie widac.
    Swój człowiek, ale na pewno sie w duszy smiał z kierowcy ktory beceluje kilkanascie groszy wiecej na litrze.

  3. widać,że diesel teraz opłaca się tylko tym co naprawdę dużo śmigają….swoją drogą 5.99 to sporo. , jazda moim e39 z silnikiem benzynowym 2.5 litra wychodzi kosztowo tyle samo, też cykl mieszany. a pali więcej bo 8,1 na 100 ale benzyna tańsza trochę niż ta ropa. swoją drogą 5.99 to zaporowa cena jak na rope nawet szlachetną u nas…ale nowe diesle wymagają dobrego paliwa.
    czy to było pierwsze tankowanie od czasu zakupu ???

Dodaj komentarz

Zadzwoń!