Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
BMW M6 TEST PL + ENG na torze Żerań - motocaina.pl / kasiafrendl.pl

BMW M6 TEST PL + ENG na torze Żerań – motocaina.pl / kasiafrendl.plKasia Frendl, dziennikarka motoryzacyjna Motocaina.pl, zabrała BMW M6 na warszawski tor Żerań. Co z tego wynikło? Zobaczcie sami!

Kasię Frendl ubrały marki Colorshake (bluza) i Esprit (bluzka) / G-Star (dżinsy), biżuteria: Dita Zimmerman / zegarek: Certina / buty: Converse / makijaż: Givenchy

Śledź Motocaina.pl na:
You Tube: https://www.youtube.com/user/motocaina
Facebook: https://www.facebook.com/motocaina
Instagram: https://www.instagram.com/motocaina/

oraz kasiafrendl.pl na :
https://www.facebook.com/kasiafrendl
https://www.instagram.com/kasiafrendl.pl

playlista kasiafrendl.pl na You Tube

https://www.youtube.com/watch?v=BKMnGySH9HA&list=PLrfwNAwvO1Q0T9FkzbR3e0rgyXoX18Z5L

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

15 thoughts on “BMW M6 TEST PL + ENG na torze Żerań – motocaina.pl / kasiafrendl.pl

  1. Kobieta która rozwala wszystkich innych testerów w PL. W porównaniu do żałosnych testów M ek przez facetów bez jaj(np przez niepotrafiącego jeździć pertyna który sika w gacie ze strachu przed tył napędem a pajacuje ) jako jedyna robisz to tak, jak powinno się testować M6. Pozdrawiam – właściciel M6 😉

  2. Apropo ceny i że mało, dzisiaj godzine temu widzialem w Warszawie czarna sztuke ze złotymi hamulcami, blachy warszawa…. jechala z naprzeciwka i wolno wiec nawet nie bylo slychac… natomiast 6 minut pozniej przyspieszylo niemilosiernie X5 M5, akirat stalem pod trasa i dzwiek, bulgot byl niesamowity.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!