Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Hybrydy do 40000zł | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

Hybrydy do 40000zł | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

Razem z MIO przygotowaliśmy dla Was specjalny rabat na videorejestrator Mio C540. Wpisz kod rabatowy OTOMOTO i ciesz się specjalną zniżką. Limit wynosi tylko 150 sztuk.

💥Wykorzystaj tutaj: http://bit.ly/MIO_C540_TANIEJ

Macie także szanse wygrać videorejestrator firmy MIO. Wygrywa autor najpopularniejszego komentarza tego tygodnia – zapraszamy do sekcji komentarze.

💥Regulamin konkursu: http://bit.ly/Regulamin_MIO_konkurs

Przed Wami następny Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO. Dzisiaj hybrydy. Połączenie silnika spalinowego oraz elektrycznych elementów napędu zapewniają nam niskie spalanie i prostą konstrukcje. Na co zwrócić uwagę przy wyborze takiego samochodu? Tego wszystkiego dowiecie się w filmie. Zapraszamy do oglądania!

00:55 Konkurs MIO
03:34 Toyota Prius
09:04 Lexus RX 400h
13:56 Peugeot 508
19:08 Chevrolet Volt
23:40 Opel Ampera
24:10 Toyota Yaris

🚘 Znajdź omawiane modele na OTOMOTO: http://bit.ly/110_otomoto_hybrydy_40k

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: http://bit.ly/110_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: http://bit.ly/110_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#hybrydy#przegladogloszen #otomoto

Importowane z Youtube Sprawdzanie samochodów przed zakupem warszawa. Warszawskie przeglądy samochodowe przed zakupem
Samochody należą do najbardziej skomplikowanych maszyn na świecie. Chociaż możliwy jest zakup pojazdu, który wymaga rozległych napraw, które przewyższają wartość pojazdu, nawet nie zdając sobie z tego sprawy, często tak się dzieje. Z tego powodu ważne jest, aby dokładnie sprawdzić pojazd przed jego zakupem. Szczególną ostrożność należy zachować w stolicy, gdzie istnieje duży rynek samochodów używanych.

Nawet na początkowym etapie sprawdzania reklamy w Internecie można znaleźć wiele niespójności. Rzadko zdarza się, aby właściciel samochodu wymieniał stare opony na nowe, ponieważ przydadzą się one w jego nowym pojeździe. Na zdjęciach opon powinny znajdować się oznaczenia, które można porównać z instrukcją obsługi samochodu, dostępną online.

Zakup quada używanego, zakup samochodu używanego porady, Na co zwrócić uwagę kupując używany samochód?, Na co zwrócić uwagę przy zakupie samochodu używanego?,, Kupno używanego samochodu – kompletny przewodnik to wszystko w naszej firmie.

Elementy zewnętrzne, podwozie, wnętrze pojazdu i komorę silnika należy sprawdzić wzrokowo podczas oględzin. Jazda próbna jest szczególnie ważna, ponieważ nie może ujawnić problemów z układem hamulcowym, takich jak zdolność samochodu do poślizgu w lewo lub w prawo. Dobrym pomysłem jest też wyłączanie radia podczas jazdy, gdyż może to zamaskować ewentualne problemy z silnikiem.

Gdzie mogę uzyskać przegląd samochodu przed zakupem? Miasto Warszawa i okolice

Autorefleksja może nie być mądrym wykorzystaniem czasu. Z reguły osoba kierująca tymi pojazdami nie jest ani mechanikiem, ani osobą, która ma o nich wiedzę. Z tego powodu warto skorzystać z usług autocheckingu w Warszawie. W związku z tym zapraszamy do współpracy z sprawdzone-auto.pl!

Sprawdzenie Przed Zakupem – Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem.

Nie powinieneś oczekiwać od nas niczego mniej, ponieważ tak długo działamy w branży. Wszędzie w całym kraju jesteśmy po to, aby Ci służyć. Zatrudniamy 250 fachowców, dzięki czemu masz pewność, że pojazd zostanie szybko sprawdzony i otrzymasz dokładny raport. Dokonujemy dokładnych przeglądów i robimy dużo zdjęć, aby kupujący mógł zobaczyć wady i rzeczywisty stan pojazdu. Używamy tylko wysokiej jakości sprzętu pomiarowego, więc żadna wada nie umknie naszej uwadze.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki, dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl! Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

Wszyscy możemy odnosić się do chęci podkreślenia klientowi najlepszych cech sprzedawanego samochodu. Jednak nierzadko zdarza się, że ludzie celowo ukrywają swoje wady. Korzystając z naszych usług, nie musisz się martwić, że utkniesz w samochodzie, którego nie chcesz. Klienci nadal mogą chcieć kupić konkretny model, a nasze badania pomagają im wynegocjować niższą cenę nawet o tysiące złotych!.

Najtaniej w Warszawie – Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

W niektórych przypadkach możemy przeprowadzić test lakieru za pomocą miernika i uchwycić wieleset zdjęć. Podczas jazdy próbnej sprawdzimy układ kierowniczy, hamulce i zawieszenie. Komora silnika i wnętrze pojazdu zostaną dokładnie sprawdzone. Ponadto zbadana zostanie skuteczność urządzeń elektronicznych. Na życzenie klienta przewieziemy pojazd do pracowni diagnostycznej, gdzie diagnostyka komputerowa posłuży do wykonania dokładnego przeglądu.

Sprawdzenie Aut przed Zakupem to warszawska firma zajmująca się wykonywaniem przeglądów pojazdów przed zakupem. Dokładna diagnostyka przed kupnem tylko z sprawdzone-auto.pl Raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu, otrzymasz już w ciągu 24h.

46 thoughts on “Hybrydy do 40000zł | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

  1. Hej Otomoto, wydaje mi się że informacje dotyczące 508 są nieprawdziwe. 508 w hybrydzie ma zasięg nie 70km tylko 4km; a dokładniej to 4km przy prędkości do 70km/h. Mylę się czy mam rację? Dodatkowo, diesel nie ładuje bezpośrednio silnika tylko zasila go przy okazji napędzania przedniej osi.

  2. Kto wpadł na pomysł, aby podczas oglądania zdjęć wkleić Ciebie jako miniaturkę jak komentujesz zdjęcie. Wcześniej tego nie było. Trochę to przeszkadza ( oczywiście tylko mnie). Lubię wszystkie serie i Ciebie jako prowadzącego, ale trochę to niepotrzebne i tak Ciebie dużo na nagraniu. Przepraszam musiałem to napisać.

  3. Witam, zastanawiam się nad kupnem Audi a5 i to tyle co wiem. Nie wiem jakie silniki są najlepsze pod względem mocy oraz koszty eksploatacji tego auta. Z Góry Dzięki i Pozdrawiam 🙂

  4. Chce ktoś usłyszeć kawał Idzie gruba baba do lekarza , wchodzi do gabinetu , lekarz nie może się powstrzymać i mówi ale ma pań wielką dupę, baba w odwecie dała mu z liścia wychodzi i idzie do drugiego lekarza i u niego ta sama sytuacja. Baba poszła do 3 lekarza który przyjmował na piętrze , a tamci co ich odwiedziła poszli i ostrzegli go przed nią . Baba nareszcie wgramoliła się na piętro i wchodzi do gabinetu . Lekarz mówi ale ma pań małe piersi . Baba mówi że ona z tym do niego przyszła . Lekarz jej mówi żeby codziennie tarła papierem do dupy pomiędzy piersiami . Baba się pyta czy to na pewno pomoże . A lekarz jej mówi " jak na dupę pomogło to i tu pomoże.

  5. To nie jest EKO moda to jest EKO zamordyzm… Prawdziwa motoryzacja już umiera. Auta i marki które kiedyś uważane były za niezawodne i trwałe dziś są kupą jednorazowego złomu….. Sorki takie mam odczucia…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!