Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Honda Jazz Dynamic - test - Jest Pięknie za kierownicą

Honda Jazz Dynamic – test – Jest Pięknie za kierownicąChcesz kupić oszczędny, pakowny samochód, który niczego nie udaje, nie kosztuje za wiele i jest wygodny? Proszę, oto Honda Jazz. Ale nie ta tutaj.

[English subtitles available]

Obserwuj mnie na Instagramie: http://instagram.com/amgidynska
Mój profil na Facebooku: https://www.facebook.com/jestpiekniepl/

Testy aut miejskich: http://bit.ly/miejskieJP
Ford Fiesta: https://youtu.be/38fSasE3PYM
Suzuki Swift: https://youtu.be/ZG606IE8uFk
Suzuki Ignis: https://youtu.be/H3OwAhhbH9A

Co mam na sobie:
Bezrękawnik Marie Lund, podobny: http://bit.ly/2qowt7o
Bluza z kapturem Polo Ralph Lauren, podobna: http://bit.ly/2JEVoeT
Chusta Pepe Jeans, podobna: http://bit.ly/2EGsK9o
Jeansy Pepe Jeans, podobne: http://bit.ly/2v6pqVA
Buty New Balance 410: http://bit.ly/2JEuiUU
Okulary Furla, podobne: http://bit.ly/2EFyG2j

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

12 thoughts on “Honda Jazz Dynamic – test – Jest Pięknie za kierownicą

  1. Kiepski test. Miałem Jazz'a z 2011 r a teraz z 2019 w automacie i nieprawdą jest to co tam nadajesz. Super autko do miasta jak i na długie trasy. Kilka jazd ze Śląska do Aachen i jest spoko, wygodnie i przy stałej 130 km/h jest NORMALNIE. Fakt , mam wersje Exelent ze wspaniale działającą nawigacją i spalanie na poziomie 5.9 litra. Czego chcieć więcej a kosztuje sporo bo sporo ma "pomocników" w czasie jazdy. To jest Honda i tyle.

  2. Kurde taka mała a mocna. 1.5 żadko spotykane u takich małych aut i 200 km/h (no w zaokrągleniu ale przy wietrze i z górki to pojedzie) no ale spalanie… Mały smok je najwięcej 😊 no ale fajtycznie fokus to już przesada i to jeszcze 1.0!!!!! Ja cie!!!!

  3. Świetny do miasta, na zakupy i dla Pań. Natomiast absolutnie nie nadaje się do dłuższych podróży autostradami ze względu na generowanie bardzo dużego i męczącego dla ucha hałasu.

  4. No nie zgodzę się z tobą mam jazza 3 przed liftem. Fotele są super. To z telefonem to wg mnie czepianie się. Ogólnie autko w środu nie różni się praktycznie niczym w środku. No i ogólnie pozdrawiam i fajne wideo 🙂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!