Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
2014 Audi TTS: metamorfoza | Test TopGear Polska | ENG Subs

2014 Audi TTS: metamorfoza | Test TopGear Polska | ENG SubsCzy ładny wygląd wyklucza inteligencję i talent? Odpowiedzi na to pytanie szukamy, testując nowe Audi TTS… Aha, redaktor naczelny nie wziął Rutinoscorbinu, dlatego taki niewyraźny 😉

Zapraszamy także do lektury artykułu w 82. numerze magazynu TopGear.

WIĘCEJ O TOPGEAR POLSKA:
https://www.facebook.com/TopGearPolska
http://www.topgear.com.pl/

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

6 thoughts on “2014 Audi TTS: metamorfoza | Test TopGear Polska | ENG Subs

  1. Zasadnicze pytanie ile to pali w mieście , głownie po miescie jeżdzę 98% i zastanawiam sie czy stac mnie bedzie jeździć tym do 8-9 litrów czy 10-15 litrów , w zasadzie ta taczkę chce kupic kobiecie i żadnego już diesla minimum 2.0 i minimum te 230 KM a najlepiej jak ten tts 309 KM, ktoś tum jeździł po miescie wie jak to sie sprawdza te tzw komfortowe zawieszenie adaptacyjne ? Thx za odp 😉

Dodaj komentarz

Zadzwoń!