Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Android Auto / CarPlay do Audi A4 B8 (Jak rozpoznać MMI, zmiana MMI)

Android Auto / CarPlay do Audi A4 B8 (Jak rozpoznać MMI, zmiana MMI)Jak sprawdzić jakie MMI mam w Audi? Jak wymienić MMI w Audi? Jak zainstalować Android Auto / CarPlay w Audi? Na te pytania staramy się odpowiedzieć w powyższym filmie. Doposażenie Audi odbywa się w A4 B8. Android Auto / CarPlay działa z MMI Basic i High (wymiana MMI na filmie była przy okazji).

Android Auto / CarPlay do Audi z MMI 3G znajdziesz tu – https://bit.ly/3lOw6gb

0:54 Jak rozpoznać MMI?
3:17 Wymiana MMI w Audi
3:48 Android Auto / CarPlay w Audi A4 B8

Posiadamy też moduły i montujemy Android Auto / CarPlay do Audi z innymi radiami / nawigacjami (Audi A3, Audi A4, Audi A6, Audi Q5, Audi Q7 i inne). Kontakt do nas:
22 663 47 58
info@sklephadron.pl
Krasińskiego 59, Warszawa

Copyright (c) 2020 Paweł Ślubowski, Corel Corporation oraz licencjodawcy. Wszelkie prawa zastrzeżone. Podkład muzyczny pochodzi z biblioteki audio YouTube. W intro wykorzystano: SORRY – VOLTE/FACE [Release Trailer].

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

14 thoughts on “Android Auto / CarPlay do Audi A4 B8 (Jak rozpoznać MMI, zmiana MMI)

  1. Witam mam pytanie mam mmi low basic i kimatronik jedno strefowe gdzie wszystko mi się wyświetla na ekranie z klimatyzacji, czy jak wymienię mmi ma 2g high to będzie dalej mi się wyświetlać na ekranie. i jeszcze jedno pytanie czy mogę wymienić tylko ekran bez żadnych rzeczy?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!