Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Ford Focus Active 2.0 EcoBlue 150 TEST Terenowego kombi?

Ford Focus Active 2.0 EcoBlue 150 TEST Terenowego kombi?2020 Ford Focus Kombi Active 2.0 EcoBlue 150 AT8

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

20 thoughts on “Ford Focus Active 2.0 EcoBlue 150 TEST Terenowego kombi?

  1. у меня 18 года фокус хотел менять на 4ый через пару месяцев узнал что форд ушел)) ща только транзиты будут продавать, хотя 4ый составил бы конкуренцию точно и мазде 3 и прочим корейцам которые за 2 млн намного хуже внутри, чем фокус в минималке, не говоря уже о средней комплектации… все намного мягче пластик не воняет

  2. DSG w VW też wnerwia ostatnio automatem jeździłem 12 lat temu i myślał by kto , że postęp się dokonał no i sie dokonał tylko w liczbie biegów a maniery bez zmian. Zrobiłem Focusem I 1,8 tdci osobiście 250 000 km i sprzedałem w rodzinie z tego co wiem ma teraz 460 000 km i oryginalną turbinę oraz wtryski obecnie ujeżdżam vw Golfa ale planuje wrócić do Forda bo przy nim obecny vw to ….

Dodaj komentarz

Zadzwoń!