Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Hyundai i30 - test - Jest Pięknie za kierownicą

Hyundai i30 – test – Jest Pięknie za kierownicąSą samochody, za którymi obejrzy się każdy i takie, których się nawet nie zauważa. Hyundai i30 to ta druga grupa, ale jego cechą wyróżniającą ma być praktyczność, a nie aspekt wizualny.

(English subtitles available)

www.jestpieknie.pl
Instagram: @amgidynska

Co mam na sobie:

Buty Hego’s – https://goo.gl/zAUSGo
Jeansy Tommy Hilfiger Rome – https://goo.gl/Sy0TFi
T-shirt Ralph Lauren, podobne – https://goo.gl/MXYM2L
Kardigan H&M – https://goo.gl/NFImZx
Okulary Tommy Hilfiger, podobne – https://goo.gl/014oK8
Bransoletki Pandora – https://goo.gl/VXSWP8
Fitbit Alta – https://goo.gl/vOUlHR
Torebka O bag mini – https://goo.gl/qdlQJf

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

21 thoughts on “Hyundai i30 – test – Jest Pięknie za kierownicą

 1. Tak jak było mówione w tym króciutkim teściku samochód nie rzuca się w oczy, kiedy jechałem z Nowego Dworu Gdańskiego w stronę Gdańska to nie wyglądał jakoś ekstrawagancko w czerwonym kolorze, no chyba że by jechała błękitna strzała i30 N 🙂 to może by się wyróżniał, ale zwykła wersja bez polotu. Nie będę mówił że samochód jest brzydki jest porostu…no bo jest, miejmy nadzieję że i30 Sportback którego jeszcze nie widziałem na oczy (na żywo) ma elegancki tyłeczek 😀

 2. Dla wszystkich, którzy choć trochę interesują się motoryzacją jest sprawą oczywistą,że próby dot. spalania przeprowadzane są w warunkach laboratoryjnych, które nie odzwierciedlają warunków drogowych. Tak więc zarzut ,że auto spala 6,5 ,a producent obiecuje 5,6 można również odnieść do WSZYSTKICH marek, gdzie producenci obiecują spalanie na jakimś poziomie ,zaś auta palą więcej. Uważam,że absolutnie nie jest to argument na "nie",tylko zwykła informacja odnosząca się do wszystkich marek…

 3. wysokie to spalanie, silnik 1.4 100KM jest bardziej oszczędny.
  Jako klient szukający po pierwsze oszczędnego auta to wybrałbym 1.4.
  A co do reszty auta to taki inny Golf, szkoda. Wielu już robiło takie inne Golfy i się przejechali(Stilo, C4).
  Jak Hyundai nie zrobi jakiś ostrych cięć cenowych to raczej rzadko będziemy ten model widywać na ulicach.

 4. Odpowiadając na Twoje pytanie: gdyby cena była znośna, to z kompaktów kupiłabym Mazdę 3, Seata Leona lub Hondę Civic – Mazdy (wszystkie) są piękne, Leon jest sportowy i ma zaletę w postaci dobrego ekranu info-rozrywki VAGa, a Civic jest przynajmniej "jakiś" 🙂

 5. Golf jest droższy od i30.
  So called full opcja kosztuje więcej niż 140 tys a w przypadku i30 to zaledwie 110 w porywach do 120.
  Jak to wyglada z miękkością plastików we wnętrzu?

 6. Hyundai zmasakrował design i30 – jak można było tak popsuć linię jednego z najpiękniejszych kompaktów? Szkoda, i30-tka 2 generacji była intrygująca, drapieżna, a w wersji kombi wręcz najpiękniejsza na rynku. A teraz? Ech, nie ma na czym oka zawiesić. Przynajmniej w środku wydaje się lepiej wykonana, ale i tak smuteczek…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!