Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Hot TEST #3: DS5 Limited Edition | Łamiemy Przykazanie Boże | [PL/ENG]

Hot TEST #3: DS5 Limited Edition | Łamiemy Przykazanie Boże | [PL/ENG]Marcin Jarosz zasiada w kokpicie Citroena DS5 1955 Limited Edition, stworzonego specjalnie na 60-lecie powstania marki DS. Wszystko to opatrzone jest satyrycznym przekazem, a tym razem, nawet modlitwą. Miłego oglądania! Więcej na: http://hotbrakes.pl/

Samochód udostępnił:

Polmozbyt Holding S.A

Autoryzowany Dealer Marki Citroen w Toruniu , Włocławku, Grudziądzu oraz Poznaniu

www.polmozbytholding.pl

www.facebook.com/PolmozbytHolding

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

5 thoughts on “Hot TEST #3: DS5 Limited Edition | Łamiemy Przykazanie Boże | [PL/ENG]

  1. Panowie, co to kurwa jest. Dno i metr mułu, nagrywane chyba jakimś K800i, poziom prowadzącego to już przemilczę, no i stwierdzenie że to jest konkurent dla niemieckiej konkurencji… chyba tylko z wyglądu, bo to auto jest katastrofalnie chujowe. Za darmo bym go nie wziął.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!