Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Diagnostyka systemów z rodziny NEVO SKY – Testy wtryskiwaczy.

Diagnostyka systemów z rodziny NEVO SKY – Testy wtryskiwaczy.W dzisiejszym odcinku omówimy Testy wtryskiwaczy w zakładce „Diagnostyka” w programie KME NEVO-SKY.
Spotkałeś się z sytuacją, że podejrzewasz złą prace wtryskiwacza gazowego do którego trudno się dostać i aby je podmienić musisz rozebrać pół auta?

Sterowniki gazowe firmy KME posiadają wbudowane narzędzie, pozwalające ocenić prace wtryskiwaczy gazowych bez konieczności ich demontaży z auta.

Więcej na temat Testów instalacji w Zakładce „Diagnostyka” w programie KME NEVO-SKY znajdziesz TU:
https://youtu.be/aF6UyN18poM
Więcej na temat procesu strojenia automatycznego, znajdziesz pod tym linkiem:
https://kme.eu/kme/diagnostyka-systemow-z-rodziny-nevo-sky-kody-bledow/

NEVO-SKY to innowacyjna i zaawansowana platforma obejmująca sterowniki do samochodów z bezpośrednim wtryskiem paliwa (DIRECT) oraz sterowniki do do samochodów z pośrednim wtryskiem paliwa (MAX, SUN oraz JET) z wtryskiwaczami elektromagnetycznymi

Strona:
https://kme.eu/kme/
#AkademiaKME #KME #autogaz #LPG

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

One thought on “Diagnostyka systemów z rodziny NEVO SKY – Testy wtryskiwaczy.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!