Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Tanie auta z Need for Speed: Most Wanted | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

Tanie auta z Need for Speed: Most Wanted | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TVPrzed Wami następny przegląd ogłoszeń OTOMOTO. Tym razem druga część według specyficznego klucza. Postawiliśmy na tanie samochody z lubianej gry Need for Speed: Most Wanted! Czym zaskoczą nas samochody z tego klasyka. Zapraszamy na wyjątkowy odcinek z tymi niesamowitymi i legendarnymi już autami. Tego nie można przegapić!

02:27 Audi A3
08:29 Golf V
13:54 Lexus IS 300
18:12 Fiat Grande Punto
24:00 Mazda RX-8

ZNAJDŹ NAS W INTERNECIE:
🔸 Strona WWW: https://bit.ly/164_otomoto
🔹 Dołącz do naszej grupy na FB: http://bit.ly/grupa_FB_otomoto
🔸 Instagram: http://bit.ly/instagram_otomoto
🔹 Facebook: http://bit.ly/facebook_otomoto

O KANALE:
Na naszym kanale znajdziecie recenzje aut używanych i nowych. Filmy publikujemy co najmniej raz w tygodniu – zatem nie zapomnijcie zasubskrybować kanału, aby nie przegapić kolejnych filmów!

✔️ Subskrybuj kanał: http://bit.ly/subskrybuj_otomoto

✔️ Na OTOMOTO teraz także sprzedasz i kupisz CZĘŚCI: https://bit.ly/164_czesci

✔️ Współpraca oraz zgłoszenie auta do testów: youtube@otomoto.pl

#NFS #przegladogloszen #otomoto

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

28 thoughts on “Tanie auta z Need for Speed: Most Wanted | Przegląd Ogłoszeń OTOMOTO TV

 1. Przy lexusie te twarde "zarysowane" plastiki to norma w wersji poliftowej. Deska pokryta jest czymś w stylu gumy co było popularne w tamtych latach ale szybko się rysowało i łuszczyło. Po zdjęciu tej warstwy plastik nie ma rys. Auto to projekt z lat 90 więc i wnętrze jest z tego okresu.

 2. Wprowadziłeś ludzi w błąd przy Lexusie. Nie jest to ta sama jednostka z supry, a jej słabsza wersja bez turbo do tego z innymi tłokami i wałkami co robi z tego nadal świetny silnik, ale już nie ma takiej łatwej podatności jak GTE, bo jest już więcej elementów do wymiany żeby się nie rozsypały.

  Na silniku z is200 też 2x większa moc nie robi wrażenia, a przy zakuciu można bez problemu zrobić sporo więcej.

 3. Może teraz Auta z GTA V. Auta były oryginalnie wzorowane na prawdziwych egzemplarzach, co prawda niektóre są mieszanką wielu, np:

  KOMODA – Alfa Romeo Quadrifoglio
  KURUMA – Mitsubishi Lancer Evo X
  PENUMBRA – Mitsubishi Eclipse 4G
  SCHAFTER LWB – Mercedes Maybach S600
  SENTINEL CLASSIC – BMW E30
  FELON GT – Jaguar XJ
  INGOT – Passat B5
  CLUB – VW Golf I
  DILETTANTE – Toyota Prius
  PRAIRE – Hyundai Coupe
  ROCOTO – Porsche Cayenne

 4. No, dobra. BASTA! CHALLENGE! 😆 🤣 Jestem skłonna kupić … "plastikowe" twarde wnętrze auta, a to tylko po to, żeby przeprowadzić test BARDZO-DŁUGO-DYSTANSOWY 😀 = te plastiki w MOIM WYMARZONYM WYMODLONYM… aucie po WIELU LATACH będą wyglądały LEPIEJ niż te "skóry u prezesa" ZANIEDBANE. LUDZIE KOCHANE, NIE PROBLEM W TWORZYWIE = PROBLEM… W L-E-N-I-S-T-W-I-E 😉 😜 I to się prawdopodobnie cudownie wprost złoży, bo Dodge (jak wszystkie amerykańskie motoprodukty 😉) są ponoć caluteńkie wewnątrz (I na zewnątrz w dużej części 😉) twarde plastikowe i "tanie". AMEN ❤❤❤ 😁 Celem poszerzania horyzontów nie tylko w temacie aut, których jestem szaloną fanką 😁 zamiast łupać w gry jakieś tam 😜 zajrzę po "bazę" na stronę OTO MOTO 😁 Dziękuję jak zwykle za film ❤

Dodaj komentarz

Zadzwoń!