Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Volvo XC60 B4 Inscription VOLVO SELEKT | Autogala Volvo

Volvo XC60 B4 Inscription VOLVO SELEKT | Autogala VolvoVolvo XC60 B4 Inscription to samochód dla osób, które lubią aktywnie spędzać wolny czas. Sprawdź, co potrafi Volvo XC60.

Prezentowany samochód został sprzedany.
Zapraszamy do kontaktu w celu przygotowania oferty na podobny model.

Silnik B4 to nowa jednostka napędowa w gamie silnikowej Volvo. Jest to połączenie silnika diesla i silnika elektrycznego.
Silnik elektryczny wspiera jednostkę napędową przy ruszaniu oraz przyspieszaniu.

Silniki Mild Hybrid nie wymagają ładowania, ponieważ doładowują się samoczynnie podczas hamowania.

Obejrzyj nasz film i dowiedz się więcej.

Volvo Selekt to starannie wybrane samochody używane, które znajdziesz na naszej stronie: https://autogala-warszawa.selekt.volvocars.pl/pl/strona-glowna

Więcej informacji na temat tego, jak działa program Volvo Selekt znajdziesz w naszym filmie:
https://youtu.be/zH-67nIjXo4

Możesz nas także odwiedzić na Facebooku i Instagramie – jesteśmy tam bardzo aktywni, codziennie nowe, interesujące treści i piękne zdjęcia.

A co tydzień na naszym kanale nowy film z porównaniami, testami i poradami. Nie przegap!

#volvoxc60 #volvoselekt #testvolvoxc60 #autogala

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

10 thoughts on “Volvo XC60 B4 Inscription VOLVO SELEKT | Autogala Volvo

  1. Otwieranie klapy bagażnika gestem. Ha ha ha to jest Premium? Żart. Chyba nie widzicie co się dzieje na rynku. Nie trzeba Premium żeby mieć takie coś w seacie , skodzie i innych pseudo budżetowych autach.

  2. Niby nowy model po lifcie ale ciągle te same braki. Miód hybrid coś tam zmniejsza zużycie paliwa… kosztem komplikacji. Tak, każde dodanie nowego systemu zwiększa komplikacje a więc zmniejsza niezawodność . Oraz koszt co widać w cenniku. Kiedy to się zwróci? Jak robisz 15 tys rocznie to nigdy
    Poza tym ciągle te same braki, przy których np. taka Skoda wygląda premium. Brak regulowanych zagłówków, brak pochylanych siedzeń z tyłu. Brak zasłon słonecznych z tyłu. Brak nawiewów na środkowej konsoli z tyłu ( tak są za dopłatą….gigantyczna).
    Nawet proste ogrzewanie tylnych foteli wymaga dopłaty. W samochodzie za takie pieniądze!
    Małe kieszenie w drzwiach brak śmietnika. Drobiazgi? Nie! Płacisz za tzw. premium. A gdzie tu premium?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!