Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Biały kruk motoryzacji, czyli Mercedes 190 EVO2

Biały kruk motoryzacji, czyli Mercedes 190 EVO2I właśnie teraz odbywa się konkurs z możliwością wygrania projektora kina domowego Epson EH-TW5820 oraz wielu innych atrakcyjnych nagród.
https://www.instagram.com/p/CWbJLC6MSWu/

Spoilery, wyścigi, DTM, moc, szaleństwo. I tylko 502 sztuki wyprodukowane na świecie. I ja go mam. Jest mój. No dobra, tylko na chwilę mój, ale zawsze to coś!!! Kocham wyścigi samochodowe, kocham lata 90-te. I szanuję Mercedes za to, że zawsze był blisko torów wyścigowych, że zwyciężał. I że owe zwycięstwa umiał przekuć na pojazdy seryjne. Szacun. Dobrze się go ogląda na wielkim ekranie! I w super jakości. Miłego odbioru.

Współpraca:
https://www.instagram.com/epson_polska/

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

35 thoughts on “Biały kruk motoryzacji, czyli Mercedes 190 EVO2

  1. Nie do końca to prawda, gdyż w Szwajcarii systematycznie, oczywiście w piękną pogodę, wraz z kolegą widujemy taką sztukę, której właścicielem jest pewien, zakładam, że bardzo bogaty Szwajcar. Jeśli dobrze poszukam, to znajdę fotki.

  2. Czesc Adam wspomniales na temat przyszlych filmow. Fajnie by bylo gdybys omowil Subaru Forester XT 241KM seria SJ. A dokladnie omowil jego silnik exploatacje oraz prawidlowa obsluge automatycznej skrzyni biegow. Pozdrawiam

  3. 190D (2.0 D 75 KM) był moim pierwszym samochodem 10 lat temu. Kiedy koledzy marzyli o E30, ja marzyłem o 190. Jeżdżąc w wakacje podczas studiów za granicę zarobiłem i kupiłem. Minęło już trochę lat, miałem po drodze parę samochodów, dorobiłem się pierwszego nowego samochodu z salonu, ale wciąż najczęściej wracam wspomnieniami do Mercedesa. Jak to auto się prowadziło! Jak to jechało po serpentynach! Jak wybierało nierówności! Oczywiście jak już się rozpędziło. Ale to nie było do szpanu, rajdów i szybkiej jazdy. Jazda 190-tką to wspaniały cruising. Gdybym tylko miał garaż z miejscem na klasyka, byłby to 190. Pozdrawiam miłośników klasyków, nawet tych nieco młodszych klasyków.

  4. Najpiekniejszy sedan w historii. Piekne poszerzenia, duże wneki na koła, olbrzymie spoilery , ktore nie psują linii auta, a wyglądają jakby zawsze mialy tam być. Dziś nawet Giulia GTA nie ma tak agresywnego oraz eleganckiego zarazem pakietu stylistycznego co ten staruszek od AMG.

  5. Panie Adamie, Pan trochę jak ten wóz- wszystko może, nic nie musi i to mi się podoba! Duży szacunek za warsztat dziennikarski, polot i poczucie humoru! Oglądam i oglądać będę, a jak!

  6. Myślałem że tylko ja zwracam uwagę na dźwięk zamykanych drzwi. W latach 90-tych wg mnie najpiękniejsze miały : BMW 750i, Mercedes 450 SEL, Mercedes 250 D, BMW 530i, Mercedes 190E, Opel Omega i niemalże bezgłośna Mazda 626. W Audi dźwięk był brzydki, dopiero później w 100/A6 było przyjemniej dla ucha. O VW nie warto wspominać bo praktycznie do dzisiaj, razem ze Skodami ten dźwięk to jak kopanie w pudło kartonowe po dawnym kwadratowym telewizorze… Z dzisiejszych popularnych marek początku nowego stulecia, to Toyota Avensis brzmi ładnie

Dodaj komentarz

Zadzwoń!