Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Jeżdżę Bugatti Chiron po Warszawie - reakcje na przyspieszenie 1500 HP!

Jeżdżę Bugatti Chiron po Warszawie – reakcje na przyspieszenie 1500 HP!—- Instagram: buczooo —–
Obserwuj na insta, tam dzieje się dużo więcej 😉
kontakt; hi_5@interia.pl (lub IG)

Bugatti Chiron znów pokazał się w Warszawie!
Tym razem przygotowałem dla Was materiał z przejazd najdroższym samochodem w Polsce, kilkanaście milionów złotych na czterech kołach. Bugatti Chiron 1500HP W16 !

Samochód za kilkanaście milionów złotych! Tak grubej przejażdżki nigdy nie przeżyłem. Zobaczcie w tym materiale jak to wyglądało, oczywiście wszystkie pomiary na zamkniętej drodze, totalnie bezpiecznej. Jesteśmy rozważni i przyspieszenie nagrywamy tylko w bezpiecznych warunkach.

Samochód należy do Polaka, wielu o to pytało. Możecie śmiało go znaleźć na IG: @qk_1____ albo na warszawskich ulicach, w Bugatti, w Lambo Mansory, albo innych supercarach.

IG: buczooo
IG właściciela Bugatti: @qk_1____

Już w czerwcu PositiveWays, być może będziecie mogli zobaczyć Chirona na tym evencie – stay tuned!

___________________________________________
#Bugatti #Chiron #Warszawa

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

21 thoughts on “Jeżdżę Bugatti Chiron po Warszawie – reakcje na przyspieszenie 1500 HP!

  1. Po co w ogole komus taki samochod, jak ograniczenie predkosci, na autostradzie, jest 140 km/h. A w dodatku, tego typu samochody sa strasznie niewygodne, do siedzenia, i do jazdy (strasznie slaba widocznosc jak sie siedzi w srodku za kierownica). To sa samochody dla ludzi, co nie wiedza, co z pieniedzmi robic, i kupaja to na szpan. Bo praktyczny, i wygodny, to on napewno nie jest.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!