Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
Vosco S106 - Nowy Polski Samochód od KFSO

Vosco S106 – Nowy Polski Samochód od KFSOVosco S106 – Nowy polski samochód. Produkowany przez firmę KFSO (FABRYKA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH SYRENA KUTNO).

http://www.kfso.pl/main.php

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

16 thoughts on “Vosco S106 – Nowy Polski Samochód od KFSO

  1. Logika Polaków … 1. Jest Polonez – gówno nie auto. 2. Nie ma Poloneza – szkoda , że nie mamy aut . 3.Coś powstaje ( a zaprojektowanie auta , homologacja to nie są grosze ) – bleee brzydkie , składak .

  2. Czy projektant tego auta przybył z roku 1998 ???
    Nie zna obecnych trendów stylistycznych? Miałem wątpliwa przyjemność siedzieć w tym "aucie" na targach w Warszawie. Jakość poniżej Daci Logan myślę że nawet TATA jest lepsza. Auto wykonane metodą stacjonarną jakby Henry Ford nigdy się nie narodził.
    Obrzydliwy szprot

  3. Po co oni bazują na starych komunistycznych markach zamiast zrobic nowe auto? I tak gómwno z tego bedzie tak samo jak z arinery czy z polskich czołgów które miały być juz dawno a nic sie nie produkuje..

Dodaj komentarz

Zadzwoń!