Loading…

Sprawdzamy Auto Przed Zakupem

Mechaniki z dojazdem do Auta
Kontakt
AutoPortret #2 Volkswagen Multivan T4 / Jestem Busiarzem / Dokument [ENG SUB]

AutoPortret #2 Volkswagen Multivan T4 / Jestem Busiarzem / Dokument [ENG SUB]„Jestem Busiarzem” to kolejna odsłona AutoPorteretu. Przedstawia historię Krzyśka, miłośnika rowerów i jego VW Multivana T4. Zapraszam do subskrybcji kanału!

Multivan T4 Camper.

„I’m Van Guy” is the nextepisode of the AutoPortrait. It tells the story of Krzysiek, a bicycle lover and his VW Multivan T4. Feel free to subscribe to the channel!

AutoPortret jest przestrzenią dla pasjonatów motoryzacji. To galeria filmowych portretów i
historii. Pokazują one co pociąga ludzi w autach, dlaczego tak wiele dla nich znaczą i co pozwala im osiągać postawione cele. Jedna z tych opowieści może być o Tobie.

Subskrybuj kanał, aby być na bieżąco. Może Ty także opowiesz nam o swojej pasji? Pokaż
innym swoją fascynację.

AUTOPORTRET – Filmy o ludziach z pasją do motoryzacji
FB: https://www.facebook.com/AutoPortret-102258141343027/
Instagram: https://www.instagram.com/kulczynsky.pl/

Mail: jkulczynsky@gmail.com

Sprzęt / gear:
Sony a6500
Tamron 28-75MM f/2.8
7artisans 25mm f1.8
Sony RX10
Dji Pocket 2
Dji Phantom 4 pro
Zhiyun Crane

Importowane z Youtube Przedmioty które powinny być zauważone przed kupnem samochodu w Warszawie. Zobacz, co nasi mechanicy biorą pod uwagę podczas inspekcji pojazdu.

Szczegóły dotyczące samochodu – Cała dokumentacja sprzedawcy jest sprawdzana, a informacje o samochodzie uzupełnia ekspert.

Stan zdrowia – Nasz ekspert zmierzy grubość lakieru na każdej części karoserii oraz zmierzy odstępy między nowymi a używanymi.

Czy Szkło jest w dobrym stanie. – W ramach kontroli pojazdu sprawdzamy szybę pod kątem uszkodzeń i odnotowujemy datę uszkodzenia.

Warunki oświetleniowe – Oświetlenie pojazdów, w tym reflektory i tylne światła, jest pod naszym ścisłym nadzorem.

Stan kół i opon – Nasz specjalista określa, czy koła i opony mogą być ponownie użyte. Koła i opony to dwie najważniejsze części samochodu.

Co się dzieje w komorze silnika? Nasz mechanik przeprowadzi dokładną kontrolę płynów roboczych, elementów konstrukcyjnych i osiągów silnika pojazdu.

Wyposażenie i wnętrze… Cały sprzęt w Warszawie będzie dokładnie sprawdzany pod kątem prawidłowego funkcjonowania.

Przejedźiemy się samochodem, zrobimy też serię testów – Nasz specjalista przeprowadzi dokładną jazdę próbną, aby upewnić się, że osiągi pojazdu są na najwyższym poziomie.

Kontrola podwozia – Do dokładnego zbadania podwozia wykorzystywana jest niezależna stacja diagnostyczna.

Diagnostyka systemów komputerowych – Do sprawdzenia samochodu zostanie wykorzystany komputerowy test diagnostyczny.

Robienie zdjęć w celu prowadzenia ewidencji – Podczas badania zrobimy wiele zdjęć pojazdu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

29 thoughts on “AutoPortret #2 Volkswagen Multivan T4 / Jestem Busiarzem / Dokument [ENG SUB]

  1. Heh..w zeszłym roku na 40stkę też kupiłem takiego. Srebrny Generation… pamiętam takiego, jak 20 lat temu widziałem, jak ktoś nówką przyjechał na Woodstock do Żar… ja nie miałem wtedy nawet na bilet do domu… Czasem trzeba dwóch dekad, żeby zrealizować marzenie…. Jezu jakie piękne były wtedy te dziewczyny w porozciąganych swetrach w stylu grunge… Ps. jak tu jakaś zagląda, to chętnie zabiorę na stopa. gdzie chce:-)

  2. T4 fajny ale rowerem po miescie to glupota a bez hamulcow to samobojstwo i debilizm tylko problemu taki rowerzysta narobi kierowcy 😐 Mam nadzieje ze nie spotkam Cie na drodze na rowerze… Bo niechcial bym zebys mi wjechal pod koła z powodu braku hamulcy 😐

  3. Jesteś człowiekiem emanującym pozytywniścią. Sam jestem trochę starszy od Ciebie ale Twój sposób postrzegania świata w 100 % odzwierciedla sens mojego życia. Pozdrawiam Busiarza z pasją.

  4. Piękna T- czwórka. W dodatku w super stanie i niesamowitym kolorku! Pozdrawiam, również jako szczęśliwy posiadacz Multivana 97. Te samochody to stan umysłu .. 😉

  5. SUPER ! ! Też mam taką t4kę i nigdy jej nie sprzedam, jest to już kultowy samochód ! ! ! A motocyklami śmigam już 20 lat cbr f3, f4, 954, sc59 ulica tor, r6, r1, gsxr różne. Pozdrawiam i Wszystkiego Dobrego ! ! ! ! Film o mnie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!