Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem WarszawaJak jeździ nowe Volvo XC60? I czy elegancki i atrakcyjny wygląd modelu przekona klientów?
TEST: Volvo XC60 2.0 T6 320 KM.

Spis treści:
1:42 – nadwozie
5:49 – wnętrze
8:51 – bagażnik
9:58 – silnik
11:19 – wrażenia z jazdy
16:10 – ceny

Zobacz także:

– Pomiar spalania: https://www.autocentrum.pl/filmy/pomiary-spalania/volvo-xc60-2.0-t6-320-km-at-pomiar-zuzycia-paliwa/4918/

– Pomiar przyspieszenia: https://www.autocentrum.pl/filmy/pomiary-przyspieszenia/volvo-xc60-2.0-t6-320-km-at-przyspieszenie-0-100-kmh/4917/

– Wszystko o modelu Volvo XC60 na: https://www.autocentrum.pl/volvo/xc60/

Chcesz wiedzieć więcej?
– Nasz kanał (subskrypcja): http://www.youtube.com/user/autocentrumkropkapl?sub_confirmation=1
– Nasza strona: http://www.autocentrum.pl/
– Facebook: http://www.facebook.com/AutoCentrumPL
– Instagram: http://www.instagram.com/zachar_off

Przydatne linki:
https://www.AutoCentrum.pl/filmy/
https://www.autocentrum.pl/nasze-pomiary/
https://www.autocentrum.pl/auta/
https://www.autocentrum.pl/dziennik-kosztow/
https://www.autocentrum.pl/oceny/
https://www.autocentrum.pl/autorentgen/
https://www.autocentrum.pl/spalanie/
https://www.autocentrum.pl/vin/

Importowane z Youtube Sprawdzenie Auta Przed Zakupem Warszawa i Okolice w tym Auta Powypadkowe, Sprawdzenie Quada przez zakupem, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik Mobilny w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Sprawdzenie przed zakupem – Najniższa Warszawa Warszawa – Tylko z sprawdzone-auto.pl uzyskasz profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, minikoparki i koparki, pełna diagnostyka przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu. Tylko w serwisie sprawdzone-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Sprawdzenie auta przed zakupem z mechanikiem z Warszawy
+ Quady, motorówki, motocykle, koparki itp ..

Przed zakupem samochodu zleć jego sprawdzenie przez profesjonalistę. Pozwól nam sprawdzić stan używanego lub uszkodzonego pojazdu. Tylko w serwisie CHECK-auto.pl można uzyskać profesjonalne badanie pojazdu, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki oraz dokładną diagnostykę przed zakupem! W ciągu 24 godzin otrzymasz raport o stanie technicznym samochodu, pojazdu.

Profesjonalny przegląd pojazdu, samochodu elektrycznego, hybrydowego, spalinowego lub spalinowego, skutera wodnego, quada, motorówki, motocykla, małej koparki i koparki, najtaniej w Warszawie
Firma ocenia samochody przed zakupem ich dla konkretnych konsumentów. Nasz zespół wysoko wykwalifikowanych i doświadczonych ekspertów i techników przeprowadza inspekcje i ekspertyzy na terenie całej Polski.
Pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego wybranego samochodu poprzez rzetelne i dokładne badania. W konsekwencji kupujący oszczędzają czas i pieniądze, unikając przy tym niezadowolenia z zakupu. Pomożemy klientowi w dokonaniu świadomego wyboru zakupu wybranego samochodu, wykorzystując nasze umiejętności oceny technicznej i wypadkowej.

Wykonujemy przeglądy i testy samochodów, pomagamy klientom w określeniu stanu technicznego, bezpieczeństwa i potrzebnych napraw, a także zmniejszamy ryzyko zakupu auta przed zakupem auta, ponieważ przez lata zdobyliśmy dużą wiedzę i doświadczenie. Kolizja samochodu, wypadek lub powódź Nasz bezstronny ekspert motoryzacyjny sprawdzi i oceni wygląd, właściwości mechaniczne oraz działanie osprzętu elektrycznego i elektronicznego wybranego pojazdu. Raport prześlemy w ciągu 24 godzin od zakończenia kontroli.

Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, auta hybrydowego, spalinowego lub diesel, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, mini koparki oraz koparki

Sprawdzenie auta przed zakupem Warszawy
+ Quady, Motorówki, Motocykle, Koparki • przegląd dokumentacji pojazdu, • analiza stanu karoserii pod kątem napraw blacharsko-lakierniczych po kolizjach, wypadkach, uszkodzeniach powierzchni lakieru, identyfikacja rys, ognisk korozji, ponowne malowanie , i tak dalej),
• za pomocą miernika grubości farby zbadać powłokę lakierniczą,
• oględziny wnętrza pojazdu – weryfikacja sprawności podzespołów i wyposażenia, ocena zużycia elementów wewnętrznych
Podczas jazdy próbnej
• diagnostyka komputerowa – odczytywanie problemów z silnikiem oraz wszystkich potencjalnych modułów elektrycznych (takich jak ABS, poduszki powietrzne i inne),
• oględziny silnika i podzespołów; weryfikacja poziomu płynów bieżących; lokalizowanie przecieków
• ocena pracy silnika,
• Za pomocą testera sprawdź stan baterii.
• ocena stanu hamulców (tarcze, klocki),
• badanie skrzyni biegów i zespołu napędowego
• sprawdzenie układu kierowniczego,
• określenie niezbędnych napraw, • ocena stanu opon, • ocena stanu szyb, • ocena stanu oświetlenia
Po weryfikacji generowany jest pełny raport z przeglądu motoryzacyjnego.

Sprawdzenie używanego Samochodu przed Zakupem – Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu!

Kontrola pojazdów na terenie Warszawy i okolic!
Zakup pojazdu może być trudnym przedsięwzięciem. Powinieneś upewnić się, że dealer nie podrażni Twoich oczu, wystawiając w reklamie wykwintny samochód po tym, jak znajdziesz ten, którego szukasz. Podejmujemy się kompleksowej kontroli przed zakupem auta w Warszawie. Przeprowadzamy dokładne badanie motoryzacyjne i oferujemy kompletny raport z wyników. Kontrola pojazdu przed zakupem – woj. mazowieckie
Czy branża motoryzacyjna jest dla Ciebie nowa? Pozwól nam zbadać samochód, a Ty skoncentruj się na innych sprawach. Województwo mazowieckie, aw szczególności Warszawa, może liczyć na naszą pomoc. Nie ma miejsca, do którego nie moglibyśmy pójść. Prosimy po prostu o przesłanie nam ogłoszenia przez e-mail.

Motocontroler, zwany często sprawdzaniem samochodu przed zakupem w Warszawie oraz inne usługi.
Możesz założyć, że im dłużej będziemy musieli podróżować do sprzedawcy, tym wyższa będzie dla Ciebie cena. To nie jest cel. Absolutnie nie! Cena pozostaje taka sama niezależnie od tego, gdzie samochód jest sprawdzany przed zakupem. Interesuje Cię Warszawa lub granica województwa mazowieckiego? To nie robi różnicy! Opłata nie zmieni się! Nie pobieramy żadnych opłat za transport! Jak możemy zagwarantować, że przeprowadzimy pełną kontrolę pojazdu?
Przydzielamy do pracy tylko profesjonalistów, aby nasze zadanie zostało wykonane właściwie. Stosujemy szereg specjalistycznych procedur, w tym 350-punktową kontrolę Twojego samochodu. Zajmujemy się czymś więcej niż tylko przeglądem samochodów. W Warszawie nie ma lepszych ekspertów! Pracownicy podają w raporcie punkty, które możesz wykorzystać w negocjacjach ze sprzedawcą.

Sprawdzenie Samochodów w Warszawie– Profesjonalne sprawdzenie auta, samochodu elektrycznego, skutera wodnego, quadów, motorówki, motocykla, koparki.

Poszukując samochodu, skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia. Jak możemy Ci pomóc w zakupie samochodu? To proste — więcej informacji znajdziesz poniżej:
Pomożemy Ci w wyszukiwaniu samochodu.
Możemy pomóc kupującemu na dwa sposoby: pomagając mu w samodzielnym znalezieniu pojazdu lub pomagając mu w znalezieniu bardziej renomowanego i godnego zaufania podejścia do współpracy:

Wyszukiwanie i eliminowanie nietrafnych reklam (z późniejszą weryfikacją wybranych modeli), ponieważ już na tym poziomie ogłoszeń sprzedawcy możemy analizować atrakcyjność auta!

Zanim kupisz samochód, sprawdź go! – Kup Spradzone Auto w Warszawie

W przyszłości, która szybko staje się teraźniejszością, nigdy nie jest za wcześnie, aby być ostrożnym i mądrym.

Kiedy podejmiesz decyzję dotyczącą konkretnego modelu lub kampanii i jak będziesz postępować?
Dokładnie sprawdzamy stan mechaniczny każdego pojazdu. Po prostu pobieramy cenę za weryfikację. W celu oceny stanu technicznego badane są najbardziej krytyczne aspekty samochodu.

Podczas oględzin sprawdza się kilka elementów sterujących pojazdu. Po przeprowadzeniu badania wydajemy ostateczną ocenę, czy zweryfikowany samochód jest wart tego, co jest oferowane do sprzedaży.

Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa +Quada, Motorówki, Motocykla, Koparki itp.. Sprawdzenie u Mechanika przed zakupem (dojazd do klienta) – Profesjonalny przegląd samochodów, w tym silników diesla, LPG, hybrydowych, elektrycznych, a także skuterów wodnych, quadów, motorówek, motocykli i koparek.

Jak sprawdzić historię samochodu przed zakupem?

Numer VIN możemy sprawdzić w ASO marki, które powinno dysponować bazą informacji o samochodzie używanym. Możemy też sprawdzić historię samochodu bez wychodzenia z domu, przez Internet – na przykład na autocentrum.pl/vin. Im mniej wpisów w bazie, tym lepiej. Profesjonalne sprawdzenie samochodu przed zakupem. Zleć nam inspekcję stanu auta używanego lub powypadkowego

Sprawdzone-auto.pl zajmuje się pomocą w sprawdzeniu aut przed zakupem. Zamów opinie i oceny aut. Sprawdzenie auta przed kupnem to pierwsza rzecz, o jakiej powinniśmy pomyśleć, zanim nastawimy się na jazdę nową zdobyczą. Sprawdzanie samochodu z pozoru wydaje prostym tematem ale potrzebny jest mechanik specialista.

Sprawdzenie Przed Zakupem Auta, Quada, Motorówki itp.. Mechanik z Dojazdem do Sprzętu! Mechanik z Dojazdem w Warszawie! Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Sprawdzenie Pojazdów dojazd do 30 min!

Posiadamy Mechanika z dojazdem w Warszawie i okolicach!

+Quady, sprawdzenie skutera wodnego, jachtów, motorówki, motocykli, mini koparki oraz koparki, sprzętu budowlanego, silników spalinowych oraz elektrycznych

Mechanik+48 570 933 114

Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mechanik który sprawdzi dla ciebie: Mechanike Samochodową, Sprawdzenie Dokładne Elektryki Samochodowej, Mechanik i Diagnostyka na miejscu, Diesel, LPG, Hybrydy, Elektryczne, Adblue.

Najtaniej w Warszawie!

Naprawa Quadów, Motocykli i Koparek oraz Skuterów Wodnych Warszawa!

Najtaniej w Warszawie! Zobacz nasze inne Usługi:

Naprawa Quadów, Naprawa Motocykli, Naprawa Jachtów, Naprawa Koparek, Mobilny Mechanik, Mechanik z Dojazdem, Regeneracji Baterii Hybrydowej, Naprawa Samochodów Elektrycznych, Usuwanie AdBlue, Serwis Motocyklowy Warszawa, Warsztat Samochodowy Warszawa – Mechanik i Warsztat.

Warsztat Mechaniki, Elektryki Samochodowej, Mechanik Diagnostyka, Mechanika Samochodowa Diesel, LPG, oraz Serwis Samochodowy i naprawa silników samochodowych. Bardzo skuteczne i polecane dokładne Sprawdzanie auta przed kupnem Warszawa, Sprawdzanie samochodu przed kupnem Warszawa

AutoCentrum.pl

48 thoughts on “Volvo XC60 2.0 T6 320 KM, 2017 – test AutoCentrum.pl #362

 1. na błotnik to są fabryczne poszerzenia na koła 22 cali , a kierownica charakteryzuje się sportową nie tylko znaczkiem ale 3 ramieniem .

 2. Czemu jest napisane że będziecie omawiali XC60 a omawiacie XC90

 3. Czy warto doplacic do pneumatycznego zawieszenia?

 4. Po co gadasz tyle o tym jak to wygląda przecież widzę! Strata mojego czasu. Mnie interesuje jak to jeździ, czy się psuje.

 5. Nie wiem dlaczego zł ciężko się go słucha. Mam wrażenie jakby mu cały czas powietrza brakowało.

 6. W takim aucie teraz by przydał test
  2 metrowca a nie półtorametrowca !!!

 7. Do testu SUVa czemu Zachara nie ma tylko w zastepstwie jakis krasnal? Gdzie wiec test dwumetrowca? Odpuazczam ten test z niesmakiem

 8. I teraz cyrki bo pierscionki są zle zaprojektowane bierze olej

 9. Ludzie siedzacy tak blisko kierownicy, mam wrazenie, nie powinni sie wypowiadac na temat wrazen z jazdy. Troche ironi, ale tez troche prawdy. Jak widze ludzi podajacych sobie kierownice kawalek po kawalku przy skrecie, to poprostu sie lapie za glowie i wole omijac lukiem 🙂

 10. prawdziwe T6 to 6 cylidrowe a nie 4, świat polubił downsizing 🙁

 11. Jejku przepraszam, ale pan Prowadzący to jakaś porażka. Podczas oglądania czuje jaką wielka trudność sprawia mu jego praca, a mi przez to ogromna trudność sprawia oglądanie.

 12. "er-dizajn" brzmi jak "cidi"

 13. Dlaczego Zachar nie robi testów, człowiek jest profesjonalistą samym w sobie i reklamą kanału autocentrum, Zachar wróć 🙂

 14. Zamiast gadać o samochodach prowadzący powinien nagrywać dobranocki dla dzieci. Ze trzy razy myślałem że zasnę od tych emocji.

 15. 3:45 chyba chciał an powiedzieć "elegancja wygrała z praktycznością" a nie "praktyczność wygrała z elegancją"…

 16. Za duże spacje. Płynniej trzeba i troszkę bardziej otwierać buzię. Napewno będzie coraz lepiej. Troszkę brakuje mi testu 2metrowca w takim aucie

 17. Litości … zasnąłem przy tym teście 3 razy … kolego wybacz ale przynudzasz

 18. eeee taki test bez Zachara to lipa

 19. "Młot Tora"… kojarzy mi się taka gadka ze sprzedawcą VW kiedy chciałem kupić samochody ciężarowe dla pracowników a ten mi opowiada "niech Pan spojrzy na te wspaniałe lampy, dostrzeże Pan ich zalety" a ja na to "mówiłem już Panu po raz trzeci, że nie będę tymi samochodami jeździł". Może zamiast opowiadać o "młocie Tora" to proszę powiedzieć jaka firma produkuje lampy oraz jakie mają rozwiązania techniczne. Bajki proszę opowiadać w domu.

 20. Gdzie jest Zahar raz dwa trzy

 21. Czemu nie ma testu dwumetrowca?

 22. Gdzie zachar i test dwumetrowca z całym szacunkiem ten koleś się nie nadaje. A test dwumetrowca mogę ja przeprowadzić 😉

 23. co wam ni pasuje w tym gościu
  tak samo recenzuje jak zachar

 24. Nie zawsze dobrym pomysłem jest zmiana rozmiaru obręczy na największy, ponieważ cierpi na tym komfort jazdy. Wiele SUV-ów dla efektu wizualnego ma felgi o dużej średnicy i opony o niskim profilu. Duże felgi, tak jak opony o niskim profilu o wiele łatwiej uszkodzić nie tylko w mieście na krawężnikach, ale również w terenie.

 25. WŁĄCZAMY się do ruchu a nie włanczamy.

 26. Chyba w tej klasie nadal wybrałbym coś typu Peugeot 3008 albo 5008. Auta z gamy peugeota można teraz tak doposażyć, że nawet najwybredniejszym kierowcą nic by nie brakowało. Nie bardzo rozumiem też sens pakowania tak bardzo wyżyłowanych silników benzynowych do SUVa. Ponad 300 koni z 2 litrowej benzyny? W aucie które ma być praktyczne na codzień? Silniki diesla typu 2.0 HDi spokojnie dają radę ciągnąć nawet tak duże auta a przy okazji nie rujnują kieszeni właściciela ani w kwestii paliwa ani kosztów eksploatacji

 27. wszystko fajnie nawet jakoś to wygląda ale dla Mnie bez Zachara to nie to samo … to jak Kornacki w ,,Zakupie kontrolowanym" nie widzę nikogo innego na to miejsce 😉

 28. "niestety" prowadzący – chyba próbuje odebrać gruszę pierwszeństwa Rysiowi Petru.

 29. Chyba elegancja wygrała z praktycznością 😉

 30. Oczy wyszły z orbit?????????? Mityczny Bóg piorunów projektował ten samochód???????????  hehehehehe dobre naprawdę dobre. Poniosło Pana chyba hehehe. Jeśli ktoś szuka auta komfortowego które w razie potrzeby szybko przyśpieszy itd. to jest to ciekawa propozycja????? Panie o czym Pan gadasz? Zabrzmiało mi to oklepanym frazesem. Nie chce pluć jadem ale każdy z jego naturalnych i najbliższych i tych w których najbardziej celuje konkurentów czyli Audi Q5, BMW X3, Mercedes GLC zapewniają większy komfort oraz przy niższych mocach podobne osiągi jak ta wersja T6. Trochę mi nie pasuje stwierdzenie że jest to ciekawa propozycja, zostało powiedziane że to dobra alternatywa dla innych premium, tak alternatywa tak. Mam nadzieje że w Pańskich filmach będzie więcej luzu a mniej salonowego i sztywno dziennikarskiego gadania. Zachara i tych dwóch artystów 🙂 jakoś ciekawiej się słucha ale wiadomo jakie są początki. Powodzenia życzę i pozdrawiam.

 31. Interesuje mnie test nissan murano

 32. @AUTOCENTRUM.PL czy przewidujecie jeszcze jeden test xc60 alemprowadzony przez Zachara? Z pelnym szacunkiem, ale brak charyzmy temu prowadzacemu. Jeden nudny slowotok – jakbym to chcial to obejrzalbym test saturdayv8

 33. ten kolo to tragedia. On sie meczy robiac ten test a ja sie mecze ogladajac jego. Albo Zachar albo szkoda czasu to ogladac.

 34. Zabierzcie go…
  Niestety po Zacharze jest on tyle samo wart co nowa obsada "TopGear" na BBC. Przewijam ten film i… gówno.

 35. Zachar jest świetnym redaktorem, w przeciwieństwie do tego, który opisuje to Volvo. "Agresywnie przeczyta nicią kierownica", no mało w gacie nie probiłem… mówi trochę jak do upośledzonego dziecka.

 36. Zachara w tym VOLVO XC60 nie zobaczycie… Pamiętacie co nabroił na Poznań Motor Show w 2017 ? Dobrze, że go w kajdany nie zamknęli 😉 Tak czy siak… byłem na premierze tego i XC40 w bydgoskim salonie. Fajne auto… dla lekarza, dla prezesa, ale nie nadaje się do branży w jakiej pracuję. Szkoda…

 37. Ja wszystko rozumiem. Ale gdzie jest k*wa test dwu-metrowca?

 38. Myślę, że prowadzący powinien nabyć więcej swobody i doświadczania przed kamerą. Nie można założyć, że gość nie ma wiedzy bo zapewne praca w branży moto zrobiła swoje, jednak ma problem z przekazywaniem jej dalej. Wydaje mi się, że lepiej w jego wykonaniu wyszedł test Porsche. Nie ma co go porównywać do Zachara- popatrzmy na ich staż przed kamerą. Do mniejszych testów chłop jest ok, do większych niestety (albo stet) tylko Zachar.

 39. Facet strasznie nudno i monotonnie mówi. Już nie chodzi mi o to, że nie ma Zachara (bo ten test mógłby spokojnie poprowadzić kto inny np. Maciek lub Zuza), ale o to, że sama forma testu powoduje ziewanie. Gdyby gość zaczął mówić trochę jak Zachar, czyli z pasją, ciekawością, ubarwianiem tonu głosu, to ten test naprawdę byłby w jego wykonaniu spoko. A tak lipa 🙁

 40. 3:45 praktycznosc PRZEGRALA z elegancja

 41. Test potraktowany po macoszemu. Na ten samochód czekało wiele osób. Mam nadzieję, że w przyszłości przetestowany będzie jeszcze dobry Diesel. Dlatego proszę, niech diesla przetestuje Zachar.

 42. Gdzie jest część techniczna ???

 43. Z całym szacunkiem dla Michała, czy możecie jeszcze raz nakręcić test tego auta, z Zacharem jako prowadzącym? Wielu z nas, wiernych fanów, czekało na film o XC60… Często wracam do starych testów wraz ze zmianą gustu czy potrzeb, do tego niestety nie będę 🙁

 44. "TEN SAMOCHÓD wygląda w taki sposób jakby sam Thor […] projektował TEN SAMOCHÓD" tego się nie sa słuchać…

 45. Z tymi komentarzami to jest tak jak w skeczu Abelarda https://youtu.be/I0Q3-2MKnXo?t=85

 46. Tak długo oczekiwany samochód i test bez części technicznej ???

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

lg